Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kétgyermekes anyuka nehezebben ismerkedik?

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Attol fugg mi ertesz ismerkedes alatt.Ha csak szex, akkor nem, ha komolyabb parkapcsolat, akkor valoszinuleg nehezebben. De ez teljesen emberfuggo.
2015. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Nekem nincs gyerekem, mégis nehezen ismerkedem pasikkal. Persze van akinél a gyerek kizáró ok, de olyanok is vannak, akiket ez nem zavar, vagy nekik is vannak gyerekeik.
2015. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
nálam kizáró ok! de bezzeg ilyen szituban jó valamelyik alacsonyszűznyomiluzer srác csak hogy legyen valakid.... amikor meg 20 on éves voltál letojtad kb őket! hát anyuci a fagyi vissza nyal de nagyon!!!!!!
2015. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem kérek több privit! PASI VAGYOK és a nőket szeretem.


A kérdést érdekességként írtam ki!!

2015. okt. 25. 18:34
 5/10 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:


Ismerkedés alatt komoly kapcsolatot értettem, amely akár házasságba is torkollhat.

2015. okt. 25. 18:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben emberfüggő ha valakinek te leszel a tökéletes elfogadja a gyerekeid is akkor komoly kapcsolat is lehet nem egy ilyenről tudok a barátaim között!
2015. okt. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bazzeg, kinek kellene egy két gyerekes anyuka, amikor a mai világban mindenki a fiatal független és feszes nőkre bukik?
2015. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én személyes véleményem szerint azt gondolom, hogy:


1. Általában azok az anyukák ismerkednek könnyebben, akik szebbek. A mai érettebb nők hajlamosak elhagyni magukat.


2. Nehezebben ismerkednek, mert a férfiak:

- Ha akarnak gyereket, sajátot akarnak

- Egyáltalán nem akarnak gyereket.


3. Szinte biztos vagyok benne, hogy csak idősebb, 40-es pasasok foglalkoznak ilyen nőkkel, akik elfogadóak. Egy huszonéves srácnak nem hinném, hogy komoly kapcsolatra kellene. Azok szórakozni akarnak. Bár lehet kivételek, de én olyanról nem hallottam még.

2015. okt. 25. 18:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg gondoljatok bele abba is, ha egy pasi elfogadó is a nő gyerekeivel, akkor sem biztos, h el tud tartani min. 3 gyereket (biztos ő is szeretne idővel sajáto(ka)t. Oké,h kap a nő gyerektartást, valamennyit, de az mi? Bagó.
2015. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nehezebb.

Mivel párkapcsolatra nagyon kevesen képesek vele.

A legtöbb pasas akivel beszéltem már erről, azt mondta, hogy ő akar lenni a nő életében a legfontosabb. Egy anya szemében pedig a gyereke az...

2015. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!