Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mit várnak a társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mit várnak a társkereséstől, ha ilyen szinten nem érdekli őket?

Figyelt kérdés

elmúlt fél évben három nővel volt dolgom:


A: irok neki, megnéz. Nincs válasz, irok mégegyszer. Értetlenkedik, hogy nem irtam neki. Mert kinyomta az üzenetemet...


B: aktivabb levelezésünk volt, talán több száz sor, de megbeszéltük, hogy nem akarunk többet. A találkozót ő akarta. Megvolt, most alig válaszol, majd mikor megkérdeztem mi a baj, benyögi, hogy nincs értelme, hogy tovább beszélgessünk


C: tinder. Elkezdtünk ott, majd facebookon beszélgetni. Ő is akart volna találkozni, csak aztán egyre gyérebbek lettek a beszélgetések. Nem válaszolt mindenre, egy szavakkal, smile-val. Egyszer céloztam rá, hogy biztosan komolyan gondolod? De ő erősködött, hogy igen. Majd 1 hét megint nem válaszolása után akkor megirtam neki, hogy akkor felejtsük el a dolgot, nem megy a kommunikáció közöttünk. Erre kinyomott mindenhonnan...


Mi pasik csak azt látjuk, hogy ha valami apróság történik, valami kis hiba, vagy nem jó valami, akkor ti nők rögtön leléptek. És akkor itt ülünk mi egyedülálló pasik, és senki nem érti miért van ez a helyzet. Ha ennyire nem érdeklik őket semmi és senki, ha ennyire nem tesznek semmit a dolgokért, akkor mit várnak? Min csodálkozunk, hogy iszonyat sok egyedülálló 30-as, 40-es van, akiknek férjnek kellene lenniük, mit csodálkozunk hogy fogyunk?


Mi hiába akarjuk a dolgot őszintén, amikor ti úgy viselkedtek, hogy szivességet tesztek azzal, hogy válaszoltok! Én tudom, hogy pasiknak kell kezdeményezni, de ha mindenhonnan csak a közöny, a "erre nem vagyok hajlandó nemet sem mondani" jön, akkor mit vártok?


2015. dec. 20. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:

En, amikor ismerkedtem, 1 levelvaltas utan talalkoztam mindenkivel. Az mas kerdes , h szokbol nem lett semmi, devlegalabb megprobaltam. Mindig megmondtam, h mi van, ha kerdeztek.

N

2015. dec. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fél év alatt a neten nem csak három lányra kell ráírni.


Egy ismerős legalább 50 nővel/lánnyal találkozott, mire végre lett valami. Arra nem gondoltál, hogy ha a lány nem úgy viselkedik ahogy neked megfelelő, akkor keresel tovább és leszarod az előzőt?

2015. dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsánat, én 100-ra irtam rá, és 3-ból lett valami...
2015. dec. 20. 16:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a net. Csajok naponta kapnak 50 levelet, vagy még többet ha jól néznek ki. Van miből válogatniuk, és még csak a kezüket se kell érte nyújtani.


Te is ezt csinálnád, ha naponta 50 különböző csaj írna neked levelet ismerkedési szándékkal. Amelyiknek rosszul állna a hajszála, vagy szimplán rossz napja lenne azt ignorálnád, mivel lenne a helyére naponta 50.

2015. dec. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MolotovPunk ***** válasza:
Sokan egó növelésre használják,de az is érdekes,hogy sok olyan nő/férfi is fent van ilyen oldalakon,akinek elvileg van párja...
2015. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is jól megszívtam. Tinder.

Volt 5 randim a csajjal. Minden randin bújt, csókolt, ölelt. Már mondogatott hosszú távú dolgokat is.

Aztán elhívtam 6. randira. 2 napig nem is reagált aztán letiltott.

Ezért undorítóak bizonyos lányok, mert annyit nem bír mondani, hogy bocs de találtam mást vagy akármi.

26F

2015. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon érdekelne, hogy mi az oka a random eltűnéseknek. Ráadásul olyanoknál is tapasztaltam, akikkel semmiféle összejövési terv nem volt, csak simán barátok voltunk. Sajna úgy hiszem, ez örökre rejtély marad, mert ők biztos nem árulják el.
2015. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!