Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e értelme odatenned magad, ha ugyanott vagy, mint aki beletojik az egészbe?

Figyelt kérdés
Ez itt a kérdés. :)
2015. júl. 15. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha ugyanott vagy, mint aki beletojik az egészbe, akkor nem tetted magad oda eléggé. A fél munkát sehol nem fizetik ki, csak az egészet.
2015. júl. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
A művész úr kicsit érdekesen fogalmazta meg e varázslatos kérdést:D
2015. júl. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Ha ugyanott vagy,mint,aki beletojik az egészbe az = azzal.hogy Sehol sem vagy... Ha van olyan dolog,amoert erdemes odatenned magad,akkor csináld!;)
2015. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Semmi értelme. Egyes jóképű férfiaknak elég, ha csettintenek, és bármelyik nő a lábuk előtt hever. Nos, minek teperjek egy nőért heteket/hónapokat, ha még annyit sem érek el, mint egy jóvágású férfi egy random csettintéssel.
2015. júl. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Nincs..
2015. júl. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez arra vonatkozik, hogy alacsonyan és ocsmányan javíthatod-e valamivel a helyzeted, akkor a válasz egyértelmű nem. Aki annyira ocsmány és alacsony, mint pl. én, az soha az életben nem számíthat arra, hogy akár randija legyen. Szóval én pl. hiába fogytam le, sportoltam, próbáltam javítani a külsőmön, a két alaptulajdonság: a rondaság és az alacsonyság örökre determinálja, hogy soha egy lánynak sem fogok kelleni.
2015. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs értelme, csak pocsékolod az idődet és a pénzedet amit hasznos dolgokra is fordíthatnál. Ha ezt dobta a "gép", akkor igen nehezen tudsz változtatni rajta.
2015. júl. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs, minden lány a külső alapján ítél, vehet fel valaki bármilyen menő ruhát, ha nem jóképű, semmi esélye nem lesz a lányoknál. Én is a legmenőbb dezodort használom, fürdök rendesen,ápolom magamat stb., mégis kb undorodnak tőlem a lányok...
2015. júl. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!