Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Járnátok gyári betanít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok gyári betanított munkással? Minimálbért keres.

Figyelt kérdés

2015. dec. 20. 15:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Az ilyen gyárakban is szoktak szép lányok dolgozni, illetve mindig van egy-két szerelmes pár odabenn.
2015. dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
igen
2015. dec. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

lehet lepontozni, de nem

nem feltétlenül kell egyetemre járnia neki is, de legalább olyat csináljon amit szeret

ha mondjuk fotós akar lenni, ehhez van tehetsége és szereti, örülni fogok neki és nem érdekes mennyit keres

de kétlem, hogy valakinek az az életcélja, hogy gyári munkás legyen

2015. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 opened paradise ***** válasza:
65%

A munka sohasem szégyen.

Van aminél elgondolkodnék,de nem ez az.

2015. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
A 3-as nem csak anyagias, de felszínes is. Nem mindenkinek van lehetősége arra, hogy azt csinálja, amit szeret, de ezt hiába is magyarázza az ember.
2015. dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%
#3 lehet téged nem érdekel mennyit keres, de havi 10e forintból, amit összefotózott nem lehet megélni.
2015. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
8%
#3: nem biztos, hogy csak ennyi az életcélja, de kevés eséllyel lesz sztárfotós, ha apuci vagy valaki nem az, vagy nem biztosítja a pénzt a cuccok megvásárlásához...:D Buta vagy.
2015. dec. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Én nem. (Jóval többet keresek. De nem csak ezért, hanem mert próbáltam, amikor még tanultam és már akkor se működött)
2015. dec. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Én nem. Komoly dolgokat tanulok az egyetemen, nem tudnék neki mesélni, nem értene engem meg. Később többet keresnék nála.

Keress magadnak gyári munkás lányt.

2015. dec. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagyok gyári munkás, de felcsesznek itt a primitív emberek. GOndolkodjatok már el: attól, hogy gyári munkás, nem jelenti, hogy egyszerű, primitív. Mintha annyira dúskálna Magyarország a jó álláslehetőségekben. Biztos nem jó kedvében megy el 80 ezerért gyárba. Ha tudna, msáhová menne. Épp csak nem mindenkinek van gazdag nagybácsija, sógora, komája, jó barátja, vagy olyan módú szülei, akik tudják fizetni a több százezres egyetemi tanulmányait. Sötétség a köbön...
2015. dec. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!