Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Járnátok gyári betanít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok gyári betanított munkással? Minimálbért keres.

Figyelt kérdés

2015. dec. 20. 15:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%
A 9. meg olyan fennhéjázó, hogy az már embertelen. Picim, nem biztos ám, hogy buta az az ember, aki betanított munkás. Ahogy a diplomás sem feltétlenül intelligens.
2015. dec. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%
A kérdező feltett egy igen/nem kérdést. Aki nektek nem tetsző választ ad (vagyis nemmel válaszol) azt lepontozzátok. Holott a válasz hasznosságára vonatkozik a pontozás. Na akkor most csak az írjon ide, aki igennel válaszol, mert a "nem" az nem hasznos. Akkor aztán ku**ára volt értelme feltenni a kérdést. Ennyit az intelligenciáról.
2015. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én még nem pontoztam ennél a kérdésnél senkit se fel, se le.
2015. dec. 20. 18:59
 14/15 anonim ***** válasza:

Elmondom neked, hogy ha jófej vagy, vicces és helyes akkor lehet esélyed a lányoknál. Ismerek is ilyet aki gyárban keres havi 80-at és topmodell barátnője van.

Én műszakvezető vagyok, hiába a sok pénz, egyszerűen nem találok olyan lányt aki összejönne velem. Tudom nem is nézek ki jól, régebben is megkaptam már. Úgyhogy én azt mondom a külső a legfontosabb.

28F

2015. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
18%
Na a sok műveletlen proli lepontozott szépen. :D
2015. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!