Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nehéz 35-40 év közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nehéz 35-40 év közötti nőnek párt találnia?

Figyelt kérdés

Sajnos az a tapasztalatom, hogy a mai 40- es korosztály nem igazán találja vonzónak a hagyományos értékrendű ilyen korú nőt. Pedig van munkám, házam nem vagyok a másikon csüngő kisajátító tipus. Szeretek sportolni, szeretem az otthonomat a munkámat nem is tartom rontanak magam. De amikor megtudják hogy egyedül nevelem a gyerekem mindenki elmenekül. Tényleg mondjak le mindenről és csak a munkának meg a gyereknek éljek legyek hisztis és elviselhetetlen ?

Próbálok eljárni de inkább a fiatalabb pasik kezdeményeznek dehát nem igazán vagyok pedofil.

Valaki tudott valami megoldást ?


2015. dec. 20. 17:45
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen semmi bajom a fiatalabb pasikkal. De nagy részük nem igazán maradna 1-2 óránál tovább.

De ezt is megértem mint minden mást.

És köszönöm a válaszokat.

Akkor nem is töröm magam felesleges hogy igényes legyek jól öltözzek vagy hogy szórakoztató társaság legyek.

Nekem ennyi jut, tudomásul veszem.

2015. dec. 20. 20:17
 12/26 anonim ***** válasza:
Hát ha nem adod fel akkor lehet találsz. Ha feladod akkor biztosan nem.
2015. dec. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Feladni? Eddig sem adtam fel. De nem is görcsölök rajta. Élvezem igy az életet. A többi meg nem érdekel.
2015. dec. 20. 20:41
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

"Hogy egyedül vagyok az nem az én választásom volt. Az előzőekben hozzászóló megírta tökéletesen ami történt."


És a férjedet talán a szomszéd választotta?! De ez pontosan a te választásod volt!

2015. dec. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
52%
55% te nagyon ostoba ember lehetsz. Most arra akarsz kilyukadni, hogy minden nő macsó rossz fiúkat választ aztán megcsalják őket, hát nagyon nem. Ha a macsó, rossz fiú csal az lehet ki sem derül, de ha egy "komoly gondolkodású, rendes" pasi becsajozik, az bizony dobbant. És nem, ezt rohadtul nem lehet előre látni. Az ember változik, hosszú házasságokban is megesik, hogy kiszeretnek egymásból, változik az értékrend, jön egy előre nem látott szerelem és az egyik fél gyengének bizonyul. Nehogy már a nőket szidd azért hogy kit választanak.
2015. dec. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
34%

"55% te nagyon ostoba ember lehetsz."


Ó tipikus női érv, valaki nem ért egyet veled, már egyből ostoba! Bocs, arról a nő tehet, hogy kit választott még akkor is, ha nem látta előre, hogy mi fog történni!

2015. dec. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Sokan vannak férfiak is a 35-40-es korosztályban akik nem találják az igazit. Speciel én pont az ellenkezőjét látom az értékrendeket illetően.
2015. dec. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Költőnő? ***** válasza:
sok fiatalabb férfi nem tud ma mit kezdeni a huszonéves lánykákkal. Ők is inkább az idősebb korosztályban keresgélnek.
2015. dec. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
26%
ki akarja más gyerekét nevelni? ki akarja hallani: "nem vagy az apám"? senki nem kíváncsi ezekre.
2015. dec. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
94%

Tipikus női érv? Tudod te mi az az érvelés? Ez nem érv volt hanem feljajdulás, főleg a kettes számú válaszod alapján. "Hagyományos értékrendű nő nem válik el". Persze. Mintha egy kapcsolat egy emberen múlna. A kérdező problémája abszolút valós, de rúgjál csak bele nyugodtan, miért ne. Erre van ez az oldal. Ha nem akar veled senki összejönni akkor azonnal az ő hibája, igaz? Mert gondolom, ezért szúrja a szemed a női válogatás.

Ha tovább látnál az orrodnál akkor tudnád, hogy egy kapcsolat mindkét félen múlik és nem lehet egyet hibáztatni. Sem azt aki megy, sem azt aki marad.

És nagyon sok (ha nem minden) kapcsolat, házasság valahol sorsszerű, meg kell történnie akkor is ha nem tart örökké. Valamiért annak a két embernek együtt kellett lennie, ha másért nem, hát az a gyermek más házasságból nem született volna meg. Csak azért mert egy kapcsolat nem tart örökké, még nem kudarc vagy tévedés, egyszerűen csak egy állomás az életben. Őt választotta mert őt kellet választania, akkor az volt a helyénvaló. Most más a helyzet és én inkább reményt adnék a kérdezőnek: nehéz lesz de nem lehetetlen.

2015. dec. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!