Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most őszintén, hogy keressek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, hogy keressek párt?

Figyelt kérdés
Nincs barátnőm. Alapvetően megvagyok egyedül is,már megszoktam, de azért hiányzik egy társ az életemből. Az életem rendben van, sok célom, tervem van, elégedett vagyok a külsőmmel, stabil, kiegyensúlyozott személyiségnek mondanám magam, nem vagyok boldogtalan, de boldog sem. A társkeresés az nekem valahogy nem megy, ez gyenge pontom. Az ismertségi körömben minden nekem tetsző lánynak van párja. Nincs ilyen baráti köröm akikkel elmehetnék hogy új embereket megismerjek. Csak néhány barátom van, akikkel kb. havonta találkozom, de olyankor csak ketten vagyunk, szóval nem tudom új embereket megismerni. Társkeresőt már próbáltam egy rakás lány loveol meg a legtöbben írnak is, viszont találkozni csak nagyon kevesen akarnak, akikkel eddig találkoztam sajnos negatív csalódást okoztak, mert vagy tök másképp viselkedtek élőben mint chaten, vagy tök másképp néztek ki, mint az általuk feltöltött képen. Utcán párszor szólítottam le lányokat, de azok mind olyan bizalmatlanul néztek rám, hogy én meg mit akarok tőlük, sztem nem szeretik ha csak úgy odamegyek hozzájuk, mert vagy hülyének néznek, vagy azt hiszik, h valami hátsó szándékom van. Belefáradtam ebbe az egészbe. Egyetem mellett nem sok energiám marad társkeresésre. Akinek van párja az nagyon szerencsés, és általában akiket ismerek és párban vannak mind ilyen véletlen szerencsésnek köszönhetik , h összejöttek, ők könnyen beszélnek, hogy nem nehéz a társkeresés, meg hogy keressek párt. De most őszintén hol hogyan találjak párt?

2015. nov. 19. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajna, a jó csajok elkelnek fiatalon. Lekéstél a dolgokról :(
2015. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mindenki hazudik,ilyen a világ,ezért vagy te is egyedül mint én
2015. nov. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!