Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék, hogy kissé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy kissé nagyobb figyelmet kapjak a barátoktól és ne csak érdekből hívjanak el?

Figyelt kérdés

Sajnos nem csak társkeresési problémával küzdök, bár ez a legfőbb ok, hogy ide tettem fel a kérdést...

Eddig próbálkoztam az ismerkedéssel voltak sikerek, de tartós kapcsolatot nem tudok kiépíteni lassan 2 éve.

A legutóbb csalódtam és azt érzem h nem kellek senkinek, itt szó szerint gondolok arra, hogy senkinek a barátok is csak akkor kerülnek elő h valamiért szükségük van rám.. pl.: egy sofőr a buliba, mert tudják hogy nem iszok, mert képes vagyok magam alkohol nélkül is jól érezni...

Látom hogy rengeteg dologból kihagynak. A legutóbb szerveztem volna egy születésnapi összejövetelt és mindenki lemondta különféle ürüggyel...

Elveszettnek magányosnak érzem magam, attól félek depressziós leszek... :(

24/F



2015. dec. 21. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet jot tenne ha elmennél egy pszihiáterhez, komoly gondok lehetnek az önértékeléseddel, amit kifele is kisugárzol
2015. dec. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

alapjáraton mindig mosolygós jó kedélyű kedvességet árasztó ember vagyok... Pár volt lakótárs és lány ismerős véleménye szerint, de mégis leszarva érzem magam...

Ezek az érzések este törnek elő mikor nincs mit csinálni és elmerengek...

2015. dec. 21. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"a barátok is csak akkor kerülnek elő h valamiért szükségük van rám"

Akkor ők NEM barátok. Vagy vesd föl nekik ezt a problémádat, vagy hagyd őket a fenébe. Ismerős a helyzet amúgy, velem is eljátszották ugyanezt, azóta Facebookon se válaszolok nekik és élőben se találkozok velük. Így nincsenek "barátaim", de igazából egyáltalán nem érzem azt, hogy bármit is elvesztettem.

2015. dec. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

már ne is haragudj, de azoknak az embereknek a véleményére adsz, akik képmutatoak?

én nem ismerlek, de azt tudod h nekem is valahogy igy kezdödött el a magambaesés h elöször csak este jött elö a "nem vagyok fontos senkinek" érzés, utána meg egyre sürübben napközben is, talán tul sok mindenkit akarsz "barátként" és tulságosan ragaszkodsz ezekhez az emberkhez

rugaszkodj el tölük és keress olyat aki tényleg foglalkozik veled

de ha magaddal is jol érzed magad és nem lesz kényszerszerüen szükséged másokra, akkor fognak megjelenni az igazi barátok

(szerintem)

2015. dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, változtatnom kell mert ez így szerintem is egyrészt kihasználás...
2015. dec. 21. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is, de már nem érdekel, haladok előre, senki nem érdekel:)
2015. dec. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem pszichiáter, pszichológus...


egyébként értem, amit mondasz, voltam ilyen problémával még évekkel ezelőtt

sikerült magamat felhozni, de nem könnyű, kell az elhatározás

Kérdés, hogy meg akarod-e tartania létező kapcsolataidat, ha igen, el kell kezdeni szorosabbra fűzni. Többet beszélni az egyes barátaiddal, személyesebbre venni a beszélgetést, és persze magadból is megmutatni valamennyit. Külön programokat szervezni velük, ahol jobban megismerhetitek egymást emberként. Ehhez lehet egy ideig neked kell nyomulni, és attól függően hogyan reagálnak rá és mennyire kedveled a másikat el lehet dönteni, hogy továbbra is mélyítitek a a kapcsolatotokat, vagy keresel mást.

Ha keresel új ismeretségeket, saját érdeklődésből tedd, jók erre önkénteshelyek, workshopok, önismereti csoportok, edzőterem stb.

2015. dec. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!