Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már olyan, hogy akit rég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy akit rég kiszemeltél magadnak végül összejött veled?

Figyelt kérdés
Itt gondolok arra, hogy régóta kerested a társaságát és pl. hónapok óta tetszett. Hogyan jöttetek össze? Van ilyen? Ki kezdeményezett?

2015. dec. 21. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem
2015. dec. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Soha
2015. dec. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Volt, kerülgettük egymást, aztán összekerültünk, kavargattunk, de nem illettünk össze.


Több ilyen is volt, én mindig megszerzem, amit akarok.

2015. dec. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a gimiben 3 éven keresztül odavoltam az egyik évfolyamtársamért. Ő népszerű, csajozós srác volt én pedig egy tök átlagos lányka, és már akkor is elolvadtam a boldogságtól, ha csak rám köszönt. Néha pedig még oda is jött hozzám egy két mondatot váltani... na hát olyankor a fellegekben jártam. Aztán amikor végzősök lettünk, ugyanarra a fakultációra tettek minket, de mivel ő elég sokat lógott a suliból, így egyszer rám írt facebookon az egyik beadandó miatt és kért hogy segítsek neki mert nagyon le van maradva. Segítettem. Ezután elhívott randizni.


Jelenleg 2,5 éve járunk, 1 éve össze is költöztünk és nem is lehetnék boldogabb. :))

21L

2015. dec. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Volt (hát igazából most van).

Nyár közepe óta nagyon bejött a srác, de egyáltalán nem mutatta, meg barátnôje is volt közben.

3-4 hónap múlva ô kezdemènyezett és egy csodaszép, hûvös októberi estén összejöttünk (szóval 2 hónapja tart). Nem is lehetnék boldohabb... :)

2015. dec. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak ikyen volt,ki előbb ki utóbb de odadja a bundajat ;)
2015. dec. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen. Az első szerelmem. Másfél évig összejártunk barátilag (általánosban amúgy osztálytársak voltunk), aztán kezdett nekem is és neki is leesni, h ez már nem csupán barátság... Megijedt a dologtól és azt mondta, soha többé az életben nem akar velem találkozni. Lekoptam.

Két év múlva összetalálkoztunk. Hajtott rám ezerrel. Nem is értettem a dolgot, hiszen ő küldött el. Azt mondta: "hülye voltam". Meg azt, h ő szereti meghódítani a nőt és nem szereti, ha kimutatják neki nyíltan, h tetszenek. És ez lett a kapcsolatunk veszte is. Ha kimutattam az érzéseimet, rögtön meghátrált, ha visszafogtam magam jött, mint a kiskutya. De mivel a színészkedés nem az asztalom, egy év ilyen macska-egér játék után meguntam tettetni a jégkirálynőt, már nem érdekelt. Ekkor szakított velem. Majd három hét múlva megint vissza akart kapni. Node nem vagyok én hülye... Ha nem kellek neki érzelmesen, akkor megint taccsra vág... Szóval nem lett hapyy end. :( De ettől még, ő volt az első barátom, az első szerelem, az első szex... :) Örömmel gondolok rá.

2015. dec. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem a barátom szemelt ki majdnem 5 évvel ezelőtt. Udvarolgatott, de mindig lekoptattam, magam sem tudom miért. Aztán fél évvel ezelőtt megint próbálkozott, és beadtam a derekamat. Így lettem életemben először szerelmes. :)
2015. dec. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Párszor volt olyan, hogy kiszemeltem a lányt. Amint megtudta, hogy nyerő lenne nálam, teljesen megváltozott. So romantic és megértő lányok...

2015. dec. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Még elsős gimisként voltam olyan hülye, hogy ráhajtottam egy csajra, aki már 15 évesen több férfival volt, mint ahány évet leélt, természetesen elutasított, mint Béla a Windows frissítést, azonban most nyáron, 6 évvel később, immár kétgyerekes, elvált anyaként rám talált valahogy és be akart fogni engem eltartónak. Nos az egészből annyi lett, hogy dugtunk kétszer, aztán otthagytam, mert a bánatnak sem kell 21 évesen nem egy, hanem kapásból két gyerek, melléjük meg egy white trash nő.
2015. dec. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!