Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csinos nők miért mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csinos nők miért mindig ronda pasikat választanak?

Figyelt kérdés

Nem értem sokszor a nőket, kapásból fel tudnék sorolni 10 olyan ismerősöm, de utcán is látok ilyen párokat, ahol a pénz tudom hogy nem játszik közre. Olyan csinos nők vannak, nagyon elhízott, aránytalan, csúnya fejű pasikkal. Miért?

Nőknek nincs ízlése?


2015. dec. 22. 09:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom. De a mindig kicsit erős.
2015. dec. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%

Igen, és miért ugat minden macska?

Leülhetsz, egyes.

2015. dec. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbbször egy kompenzálási ösztön vehető észre.

Például tudok egy olyan csinos lányról akit nagyon szigorú erkölcsök közt neveltek, kizárólag kitűnő tanuló lehetett. Aztán mint ha kompenzálni akarná ezt a szélsőséget, összeállt lezüllött alakokkal, teherbe esett, otthon megszülte titokban, a többi részletet inkább nem írom ide mert felkavaró, esetleg csak annyit hogy aztán börtönben kötött ki. Elmondása szerint menekülni akart attól a szülői szigortól és fegyelemtől amiben felnevelték.

2015. dec. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Mutatnál párat közülük? Csak mert itt is és máshol is az általad felvázolt helyzet fordítottját látom.
2015. dec. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy most nem érted őket, de ha érzelmileg is majd felnősz, érteni fogod, hogy - túl azon, hogy a szépség szubjektív -, vannak nagyságrendekkel fontosabb dolgok a külsőnél.
2015. dec. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Azért, mert a szerlem érzések alapján működik, az meg nem logikus.
2015. dec. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
Te földi lény vagy,itt élsz ezen a bolygón?Mindig???
2015. dec. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7. Igen, Pesti vagyok és csak tömegközlekedéssel járok és figyelem a párokat és sokszor ezt tapasztalom. A nők valahogy a rondább fiúkhoz vonzódnak, nem tudom az okát, de jó lenne megfejteni. Szerintem félnek hogy megcsalják őket, vagy nem tudom. Egyik haverom két fejjel kisebb a barátnőjénél, van vagy 110 kg és 3 éve boldogok. Jaa és minimálbérből él a gyerek.
2015. dec. 22. 10:16
 9/20 anonim ***** válasza:
Mesélek valamit. Van egy nőismerősöm. Évekkel ezelőtt összejött egy külsőre hozzá passzolni látszó pasival. Majdnem egy évvel ezelőtt lett egy új közös ismerősünk, egy olyan pasi, aki előnytelenebb, alig magasabb ennél a nőismerősömnél, nekem kicsit fura a stílusa, dohányzik, ami látszik és érződik is rajta (a nőismerősöm egyébként régebben dohányzott, de letette). Érdekes módon ez a pasi teljesen levette a lábáról ezt a nőismerősömet a stílusával, szinte állandóan flörtölnek, a nőismerősöm ragyog, kivirult, mint egy szerelmes tini, pedig már közelebb van a 30-hoz, mint a 20-hoz. Még együtt van azzal, akivel évekkel ezelőtt összejött, de ahogy én látom, rezeg a léc.
2015. dec. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Talán mert az ellentétek vonzzák egymást?
2015. dec. 22. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!