Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csinos nők miért mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csinos nők miért mindig ronda pasikat választanak?

Figyelt kérdés

Nem értem sokszor a nőket, kapásból fel tudnék sorolni 10 olyan ismerősöm, de utcán is látok ilyen párokat, ahol a pénz tudom hogy nem játszik közre. Olyan csinos nők vannak, nagyon elhízott, aránytalan, csúnya fejű pasikkal. Miért?

Nőknek nincs ízlése?


2015. dec. 22. 09:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%
Egyrészt, hülyeség ez, hogy mindig. Másrészt, valószínűleg nem minden csinos nő a külső szempontok alapján választ párt. Amikor a férjemet megismertem, külsőre ő sem éppen az esetem volt (nem mondanám, hogy ronda pasi volt, vagy hogy egyáltalán nem is tetszett, de pl. hosszú volt a haja, ami nekem sosem jött be igazán), viszont a viselkedésével, gondolkodásával nagyon megfogott, soha ilyen jót senkivel nem beszélgettem korábban, és hamar kiderült, hogy nagyon sok mindent látunk hasonlóan. Lett volna nála - számomra - jobban kinéző jelentkező, aki viszont például beképzelt bunkó volt, vagy buta volt, mint a föld. Az ilyenekkel mi a fenét kezdjek?
2015. dec. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
51%

De azt állítod,hogy nem látsz szép nőt jó pasival?


Hát pedig nálunk ilyenekből van több,csak elvétve látni olyan párost amiről te beszélsz.

2015. dec. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Külsőre lehet, hogy ellentétek, de belsőre viszont lehet, hogy pont nem azok, hanem nagyon is összhangban vannak. Mint az én ismerősöm, hogy valahogy jobban megvan az összhang az előnytelenebb külsejű férfival, mint a jobb külsejűvel. Nem vagyunk egyformák, és hosszú távon a belső összeillőség fontosabb, mint a külső, tehát elképzelhető, hogy valakit egy olyan ember fog meg, akit a "kirakatban" más mellé raknál.
2015. dec. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Elmondom neked, hogy a jó nők, jó pasival nem a metrón meg a buszon ülnek hanem van kocsijuk amivel járnak vagy taxi. Tehát sokat nem látsz belőlük. És ez a mindig tényleg túlzás, van sok jó nő aki a pénzre hajt és az ritka, hogy valaki gazdag is meg jó pasi is egyben. +hallgasd meg a Venusz kocka has számát, lehet egy modell férfi totál el van szállva, nagy tapló, meg naponta cserélgeti a nőket nem kell neki komoly kapcsolat...
2015. dec. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Évente talán 1-2 ilyen "csúnya pasas-szép nő" felállású párkapcsolatot látok. Nem többet.
2015. dec. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Valaki tényleg mutathatna már képet, hogy miről is van szó. Főleg az, aki lepontozott.
2015. dec. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Talán nem a rokon külsők, hanem a rokon lelkek vonzzák egymást. Aki szép nőket ismerek és mondjuk lezüllött alkoholista férjük van, azok a nők mesterségesen szoktak szépek lenni, vagyis smink nélkül egyből elénk tárul a valóság. És ami a legfontosabb, kifogásolható a modoruk is, az embernek olyan érzése támad mint ha az a nő egy hajléktalan szálló részegei közt nőtt volna fel. Mi sem bizonyítja jobban azt hogy nincs rendben "szoftverileg" mint az hogy alkoholista és lezüllött életű férfival állt össze.

Vagy ismertem olyan esetet is, hogy egy nő szintén mesterségesen vált széppé, vagyis a kozmetikumok meg a plasztikai sebész viszonylag jó munkát végzett. Aztán ez a nő egy gazdag és jóképű pasival állt össze. De hamar kibökte a szög a zsákot és a férfi rájött hogy a plasztikai sebész munkájába és nem pedig egy kifogástalan lélekbe szeretett bele és otthagyta. Vagyis ebben az esetben kiderült hogy két különböző lélek nem passzol össze. Valószínű az a férfi elsőre úgy gondolta hogy a nő csak olyan mint egy ékszer és nincs lelke, így az nem is számít, csak a külső. Pedig lényeges, ráadásul az ékszerek közt is van hamis, ami első ránézésre csupa gyémántnak tűnik.

De ismerek olyan esetet is hogy egy nő szép is volt meg kifogástalan modorú is. És ő szintén hozzá hasonló férfival állt össze és mint a mesében, ma is boldogan élnek. Két rokon lélek jól összepasszol ebben az esetben is.

2015. dec. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az ég miért zöld?
2015. dec. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
komolyan vannak olyanok akik tényleg azt hiszik hogy az emberek külső alapján választanak párt?
2015. dec. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Érdekes ez a kérdés, a pasik jelentős része ennek az ellenkezőjéről panaszkodik az oldalon.
2016. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!