Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet megszerezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszerezni egy teljesen megközelíthetetlen nőt?

Figyelt kérdés

Egy egyetemi csoporttársamról van szó. Folyton a barátaival van, általában haza is egy barátjával/barátnőjével indul. Bulikban is a baráti társaságával táncol vagy iszogat. Azt biztos forrásból tudom, hogy nincs kapcsolata, de azt suttogják róla, hogy senki sem elég jó neki. Eddig nem vett figyelembe, bár egy kicsit minden nap beszélgetünk a dohányzóban vagy a büfében, de képtelenség egyedül találni, tolakodni meg nem akarok, ahogy facebookon ráírni se, mert egyszer mesélte, hogy azt mennyire utálja, mikor ezer dolga van, de helyette egy izzadtságszagú cyberlovagot kell leépítenie.


Mit tanácsoltok?


2015. dec. 24. 00:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

megszerezni például tárgyakat szoktak.


Miután megszerezted szeretnéd egy kicsit használni is?

2015. dec. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Megszerezni a bizalmát.
2015. dec. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
Egyébként főleg használni szeretné szeritnem.
2015. dec. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem, bezárnám a vitrinembe a giccsek mellé, és napi kétszer megsétáltatnám, időm maradékában pedig az üvegen át csodálnám szépségét....
2015. dec. 24. 00:30
 5/18 A kérdező kommentje:

Szerencsétlen a megfogalmazás. NEM tekintem tárgynak.


Hogyan tudnám elérni, hogy belém szeressen, összeházasodjunk és a gyermekeim anyja legyen?


(egyelőre azzal is megelégszem, ha hajlandó velem randizni)

2015. dec. 24. 00:34
 6/18 anonim ***** válasza:
Nyelvészkedésen kívül valami témához köthetőt is írjak. Nekem is van egy hasonló esetem. Ahol tudok beszélgetek vele, bár ezek általában csak rövid tereferék mivel én sem tudok vele komolyabb szintre lépni, hogy a beszélgetések is mélyebbek legyenek. Én ráírtam és ott derült ki, hogy nem nagyon használja a netes beszélgetést. Iskolán kívül nem találkoztam még vele, úgyhogy elég necces dolgok ezek. Egy esélyt látok, az ilyeneket elhívni valahová randi gyanánt. Ezzel az opcióval elég gyorsan el fog dőlni minden. Gyanítom, hogy a hasonló lányok nagy része nemet mond a találkozóra és nem kell sokat szenvedni.
2015. dec. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A.) Idővel és türelemmel. Először beszélgettek, majd barátokká váltok és ha szerencséd van rájön, hogy milyen egy "gyöngyszem" vagy.

B.) Barátkozz össze a legjobb barátnőjével/legjobb barátjával

C.) Sehogy

2015. dec. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Olvasva a leírást, hát őszintén szólva... sehogy! Nem cinikusságból mondom, de keress inkább egy olyan lányt, akinél nem indulsz ilyen sok hendikeppel. A hendikepet ne a saját rossz tulajdonságaidra értsd, hanem amit ő pakol rá az elvárásai képében mindenkire.
2015. dec. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%

továbbra is kukacoskodok. Akkor lépjünk a következő szintre. Miért akarod elérni, hogy ...?


Akarás = harc, szenvedés, küzdelem kudarc. Az árral szemben úszol.


Már most megad előtt látod a cél, amiben ő van célkeresztben. Alárendelsz ennek mindent, fantáziálsz róla. Ha nem nyíl egyenesen ebbe az irányba folynak a dolgok, akkor sok sok energiát beleölsz hogy visszaállítsd az általad megfelelőnek vélt irányba és hacsak nem ő is így van ezzel, akkor a legvalószínűbb forgatókönyv szerint kopp a vége.


Mi lenne, ha csak tudnád, hogy megtalálod a hozzád illő nőt, akivel kiegészítitek egymást. Az oda vezető úton meg csak mozizol. Ha elhaladsz egy választási lehetőség mellett, akkor csak kinyújtod a karodat és elveszed, vagy mész tovább.


Mi történik amikor akarsz? Megpróbálsz letérni az útról és ez mindig energiatöbbletet igényel. Úgyis vissza lesezl pofozva. Jobb a sodrással haladni.


Ő csak egy jelenet a filmben. Jött és megy. Esetleg marad, de ez magát szervezi. Nem akarásból.


ennyi elég volt... :)meek aludni

2015. dec. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Persze, az úgy szokott menni, hogy csak mozizol.
2015. dec. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!