Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet megszerezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszerezni egy teljesen megközelíthetetlen nőt?

Figyelt kérdés

Egy egyetemi csoporttársamról van szó. Folyton a barátaival van, általában haza is egy barátjával/barátnőjével indul. Bulikban is a baráti társaságával táncol vagy iszogat. Azt biztos forrásból tudom, hogy nincs kapcsolata, de azt suttogják róla, hogy senki sem elég jó neki. Eddig nem vett figyelembe, bár egy kicsit minden nap beszélgetünk a dohányzóban vagy a büfében, de képtelenség egyedül találni, tolakodni meg nem akarok, ahogy facebookon ráírni se, mert egyszer mesélte, hogy azt mennyire utálja, mikor ezer dolga van, de helyette egy izzadtságszagú cyberlovagot kell leépítenie.


Mit tanácsoltok?


2015. dec. 24. 00:12
1 2
 11/18 omba ***** válasza:

Az, hogy mit suttognak róla, teljesen lényegtelen.

Ez viszont nem az esélyeidet mutatja:

"Eddig nem vett figyelembe, bár egy kicsit minden nap beszélgetünk "


Szerintem ne a randizáson, meg főleg ne a gyerekeiteken járjon az eszed, amikor a közelében vagy (tehát nem megközelíthetetlen), hanem olyan dolgokkal próbálkozzál, amik őt érdeklik.

2015. dec. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%
Mesterlövészpuskával
2015. dec. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Sehogy. Azt írtad, hogy állítólag senki sem elég jó neki. A csaj várja a szőke lovagot Audival, semmi esélyed nála.
2015. dec. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, 13-as hogy milyen Audija van a kérdezőnek? Amúgy az lehet bárkinek, igényes nője meg nem.
2015. dec. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#14: Sehonnét. Írtam, hogy tudom? Írtam arról bármit, hogy milyen autója van a kérdezőnek? Nem.

Audija nem lehet bárkinek. Van, akinek még kajára sem futja, ne viccelj már.

2015. dec. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

keress másikat, nincs értelme vesződni vele!

Különben majd azt fogod észrevenni, hogy majd valami helyes srácra mindig lesz ideje...

2015. dec. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 omba ***** válasza:

15-ös, azt írtam, hogy a szóbeszéd az nem komoly dolog.. miket hallottam én már magamról. XD

Te kezdted ezt az Audis szálat.

Hát abból, hogy egy lánynak - a hírek szerint - "senki sem elég jó" - nem következik semmiféle Audira nézve semmi.


Lehet, hogy a kérdező kő-gazdag gyerek, miért ne lehetne?

A lány ismeri, csak semmi érdeklődést nem mutat iránta, hát ennyi.


20 éve tanítok egyetemen, vannak szép lányok szokványos lányok, szegény fiúk, gazdag fiúk, - semmiféle összefüggés nincs a párválasztásaikban. Az érzelmek nem így működnek.

Arról nem is beszélve, hogy egy jó diplomával egy hajtós ember igen csak össze tud szedni 4-6 milliós kocsit, bárhol is áll most.

2015. dec. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#15. igen azt állítod, hogy a kérdezőnek semmi esélye, mert a lány Audira vágyik.

Ha nincs esély, nincs Audi se, ugye?

Ezt honnan veszed, azt kérdeztem.

Még azt is csak szóbeszédből tudjuk, hogy válogatós - de hát mindenki az, amúgy.

2015. dec. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!