Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudna ismerkedni egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudna ismerkedni egy 20 éves lány?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kifejezetten nagy partiarc, sőt. Szóval ezeket a buliba dolgokat már ki is lőhetjük.

Olyan internetes oldal van-e, ahol normális férfiak is vannak fent? Mert olyat már találtam, ahol taplók írnak, mert hatnékuk van. :)

Kinek milyen tapasztalata van az internetes társkeresésben, ismerkedésben?


2015. dec. 24. 20:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Van tapasztalatom, immáron 7 év. Nekem nem hozta meg a sikert, míg másoknak igen.
2015. dec. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem csak a tapló férfiaknak van "hatnékuk", hanem mindegyiknek.

Így valóban nehéz lesz ismerkedni. Nem értem miért nem fogják fel a lányok a férfiak igényeit és elsődleges céljait? Ha elfogadnád és nyitottabb lennél akkor neked is könnyebben menne, már csak annyit kell tenned, hogy figyelmen kívül hagyod a tapló férfiakat.


Egyébként egy 20 éves csinos lány bárhol ismerkedhet. De komolyan, jóval kevesebb olyan helyet tudok mondani ahol nem tud ismerkedni egy lányt mint ahol igen.

2015. dec. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Igen, pláne ha egy kisvárosban lakik, ahol van pár "szórakozóhely", amit uralnak a minden hétvégén matt részeg vagyok és mindenkivel szexelek jelenségek. Nem igazán olyan városka ez, ahol lehet ismerkedni. Más városba meg nem igen van időm eljárni csak azért, hogy beüljek valahova.

Elfogadom én a férfiak igényeit, nőknek is vannak efféle vágyaik. De nem ez az elsődleges. Nyilván ha szexpartnert keresnék, nem akadnék fent ezen, de nem így van.

2015. dec. 24. 20:13
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

Hát, dehogynem ez az elsődleges. Emberek azért jönnek össze, hogy jól érezzék magukat és szexeljenek. Az egész párkapcsolatnak és a vonzalomnak a fajfenntartás a célja, de felesleges belemenni filozófiai eszmefuttatásokba. :D


A kisváros tényleg más, én itt most Budapestből indultam ki. De ám a falvakban is megoldották régen, pedig még telefon sem volt max. posta.

Most pont, hogy inkább a bőség zavara az ami megnehezíti a dolgokat.

2015. dec. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a vagyokneked.hu weboldalt. Hosszas személyiségelemzést kell kitölteni regisztrációkor (így sok kamu ember már kiesik, mert úgysem töltik ki), és csak azokat ajánlja be, akikkel hasonló a teszteredményed.
2015. dec. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt a GyK-n!

Én a loveponthun hoztam össze egy sikeres randit, de úgy néz ki nem lesz belőle semmi, de maga az ismerkedés működött....

F.

2015. dec. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%
Hagyjatok teret a kérdezőnek! Most válaszol a sok pasinak akik ráírtak!
2015. dec. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Egynek válaszoltam, csak azért, mert ő ide is írt egy választ.

Nem az volt a célom, hogy gyk-n a sok arctalannal chateljek :)

2015. dec. 24. 20:58
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
#8 igen, lökd is el magadtól az ismerkedés lehetőségét.
2015. dec. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Sehol ha így állasz hozzá. Nőként bárhol, bármikor leszólíthatnak, persze ha hagyod. Ha meg nem akkor úgy is mindegy.
2015. dec. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!