Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt érti valaki? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt érti valaki? Miért nem válaszolnak?

Figyelt kérdés

szóval a helyzet az, hogy nem értem a nőket.. 20 éves elmúltam és egy éve még iskolás voltam, akkor ha beszéltem itt lányokkal akkor egy részük lelépett az után hogy megtudta, hogy még iskolás vagyok, ami nagyjából érthető is. mivel elég valószinű hogy nincs jövedelmem és még eltartanak.

Ez volt egy éve. Most van munkám több mint fél éve és szintén lelépnek, de csak az után, hogy megtudják hogy már dolgozom és jó munkám van...

Eddig én abban a hitben éltem, hogyha lesz munkám és önállósodok, ezek a problémák megszűnnek.. Na most akkor mivan?

Valaki érti ezt? vagy hasonló cipőben jár?

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!:)



2015. dec. 27. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

20 evesen gaz lenne hogy nincs munkad? Nekem 19 evesen jott meg az eszem, 22 leszek mire (remenyeim szerint) lerakom az emeltet es kb. 26-28 øeszel mire vegzek az egyetemmel. Lolxd

Benned lehet a hiba, ugy ahogy bennem is

2015. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Mellesleg ne itt probalkozz. Hanem szemtol szemben...
2015. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első:

én úgy vettem észre az esetekből, hogy több az esélyem egy lánynál ha van munkám..


Második:

tudom ne itt próbálkozzak, de régebben elég sokat ismerkedtem neten, és érdekesnek tartom ahhoz hogy az unalmas eséimet ezzel töltsem

2015. dec. 27. 22:05
 4/10 anonim ***** válasza:

Én 18 vagyok, de nagyon nehezen tudnék azzal megbarátkozni, ha a barátom már dolgozna, kifejezetten kellemetlenül érezném magam tőle, szóval egyértelműen a sulit támogatom :D

2 évvel ezelőtt még annyira gyereknek éreztem magam, hogy attól is nagyon rossz érzésem lett, hogy a barátomnak van jogsija, utána pedig ahhoz kellett hozzászoknom, hogy egyetemista, szóval nálam elég egyértelmű, hogy kifejezetten frusztrálna, ha olyannal lennék együtt, aki már dolgozik, esetleg saját lakása is van, mert ezekkel a dolgokkal együtt sokkal előbb igénye lenne az összeköltözésre, én pedig nem bírnék jelenleg suli mellett dolgozni, ha mégis, akkor az egyetemre lenne jóval kevesebb esélyem, egyetemen pedig elsőévesként szívesebben tapasztalnám meg, hogy mennyi szabadidőm marad tanulás mellett, és csak másodévesként munkát vállalni, ha úgy van, azt pedig semmiképpen nem tűrném, hogy eltartsanak :)

2015. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az nem ok arra, hogy lelépjenek, ez butaság.
2015. dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyanazoknál a lányoknál próbálkoztál most is, mint akiknél korábban?
2015. dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy amelyik csaj még nem dolgozott normálisan, annak fogalma sincs róla milyen egy normális kapcsolat. Hogy nem ők vannak egész nap a középpontban hanem meló után kaja meg ilyen apróságok minimum és csak utána van idő rá. Ezt addig nem értik meg míg iskolába járnak, én emiatt szkaítottam már és több munkatársam is. Pályakezdőként vergődés az élet, mert a veled egykorú lányok nagy része még tanul vagy ha nem, akkor idősebb, komoylabb pasit akar. Ez gáz. Majd ha 30 leszel, komolyan vesznek :P Persze mindig van kivétel, de én is tapasztalom ezt. Most 25 vagyok, eddig csak sulis barátnőim voltak és amikor ott voltunk, hogy na jó most itt lesz nálam akkor is amikor dolgozom, (mert előtte mondjuk csak hétvégente vagy ünnepek alatt találkoztunk) akkor esik le nekik hogy hiába van itt, ha én nem vagyok itthon mert dolgozni kell. Sajnos nagyon kevés lány van aki ezt meg tudja érteni. És akkor még nem beszéltünk a túlóráról vagy akit külföldi munka is sújt.. engem szerencsére nem.
2015. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Most az a bajuk, hogy nem vagy egy egyetemista, bulizós, tripla X.
2015. dec. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez csak akkor furcsa, ha ugyanazokkal a lányokkal próbálkoztál régen is meg most is. De én feltételezem, hogy nem így van, és akikkel sulis időszakodban próbálkoztál, nekik a munka fontosabb volt, előnyösebb, akikkel meg most próbálkozol, ők inkább szórakoznak, több szabadidőt igényelnek, kevésbé értékelik azt, ha valaki már dolgozik. Ha most próbálkoznál olyanokkal, akiknek érték a munka, esetleg szintén dolgoznak és tisztában vannak vele, milyen az, hogy nem mindig te osztod be a szabadidődet, náluk lehetne sikered.
2015. dec. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Eddig én abban a hitben éltem," - valszeg tévedtél.

Amit leírsz, az pont az ellenkezőjét bizonyítja, szóval máshol lehet a gond, nem a munkaviszonynál.

2015. dec. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!