Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok közeledni a nőkhöz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok közeledni a nőkhöz, ötlet?

Figyelt kérdés
Eljutottam arra a szintre teljesen a béka segge alól,hogy tudom,nem vagyok rossz pasi,a humorom is jó,egy gond van velem,görcsösen társat keresek.Hogyan tudnám ezt leküzdeni,hogy odamenjek a nőkhöz és normálisan el tudjak beszélgetni velük?
2015. dec. 28. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Keríts egy lány barátot :) Egyik ismerősömnek én lettem az a tipikusan jó csajszi haverja és azóta kezd tudni a többiekkel is normálisan beszélni, mert velem feloldódik és megtanulja, hogy nem is annyira vészes egy lánnyal beszélnie.
2015. dec. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Úgy hogy ha elfogadod hogy görcsös vagy és ettől függetlenül odamész normálisan beszélgetni nőkhöz. A legtöbb nő elég normális ilyen helyzetben, főleg ha nem kilógó kukaccal piásan mész oda.
2015. dec. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lány ismerősöm van.Igaz csak skype-on tudjuk tartani a kapcsolatot,de vele tényleg el tudtam beszélgetni.
2015. dec. 28. 12:43
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom*
2015. dec. 28. 12:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez nem a legkedvesebb, de gyakorolj olyanokon, akiktől nem szeretnél semmit. Nem kell hülyíteni őket, de a flörtölést gyakorolhatod. Menj fel egy társkeresőre, menj el egy-egy randira. Ha ilyen környezetben megy már a dolog, akkor nyithatsz azok felé, akik tetszenek.
2015. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Még hozzájuk sem mernék odamenni. xd

Eddig olyan voltam,mint a többi tipikus kockagyerek

A LEGROSSZABB FAJTÁBÓL persze.Most mindenen változtattam

Az ellentéte vagyok annak ami voltam. Most tartok azon a szinten h magamra nézek és egy jó pasit látok :D , de kezdeményezni tényleg nem tudok,azokkal viszont órákig el tudok csevegni akiket ismerek.

2015. dec. 28. 19:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Keress egy havert, aki odarugdos csajokhoz :D Adsz neki 5000 Ft-ot, valahányszor odamész egy nőhöz, mindig visszaad belőle 500-at.
2015. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

mindegyik ötlet jó és hasznos, amit írtok.


én is azt mondom: fájni fog, amíg nem megy, de csak csináld. és valahogy viseld el, ha elrontod. bocsásd meg magadnak, hogy nem rázod ki a kisujjadból MÉG.

2015. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom.Mindig úgy vagyok vele h na majd most odamegyek mindenkihez,de nem megy xd Szégyenérzetem pedig már rég nincs. :D
2015. dec. 28. 20:53
 10/12 A kérdező kommentje:
Internetes társkeresesrol mi a véleményetek? Nagyon tartok tőle,meg úgy alapjáraton nem szeretem túlzottan az ilyet mert nem túl személyes. Körülöttem is azt látom pedig hogy neten kezdeményeznek és sikeresek o.o A másik fele meg az h 22 meg 24 évesen még nem volt barátnőjük.Nem szeretnék ilyen lenni.
2015. dec. 28. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!