Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék ismerkedni a való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni a való életben? 19/L

Figyelt kérdés

2015. dec. 28. 21:40
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Ott aludni nem lehet, lehet h túl messze lakok..
2015. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Fuvart vállalok, jó nagy verdám van. :DDD
2015. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
én meg nem ihatok, szal csak bátran :D imádok kocsikázni
2015. dec. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
én is beszállnék a buliba, viszek bármit. Jó poénok garantálva! Indulhat a DHB?:)
2015. dec. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Ebből Másnaposok 2015 lesz valami azt súgja!! :D
2015. dec. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
mennyi gyökér egy helyen
2015. dec. 29. 13:50
 27/37 anonim ***** válasza:
Te is itt vagy angyalkám, akik itt vannak eme oldalon azokat megtalálhatod bárhol az utcán veled szemben a postán a pénztárban, a buszon mindenhol, ugyanúgy mindenki átlagos ember aki itt van, csak neten mindenki elengedheti magát és azt írhat amit akar.
2015. dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
34%

Te lány.. Most nem akarok bölcsészezésbe kezdeni mérnökhallgatóként.. De ne mond nekem, hogy nincs szabadidőd. Ha én meg tudtam oldani, hogy legyen akkor neked pláne lenne rá időd. És most jön a lényeg.. Ha szakítanál rá. Amire nem szánsz időt, arra nem lesz pont.


Kifogásokat viszont könnyebben találsz, mintsem tegyél azellen ami nem tetszik. És ahogy előttem leírták.. ha nem vagy nyitott és csak a könyveid előtt rohadsz, akkor nem fog veled senki foglalkozni. Ez a várom a szőke herceget, hogy majd betoppan a könyvtárba és kinéz magának.. ez egy álom és most felejtsd el.

2015. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Szia! Randizzunk! Írj!
2015. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
55%

"A kérdező kommentje:


mennyi gyökér egy helyen"


Eme kis mondatod is azt támasztja alá, hogy nagyon merev vagy. Pont szerettük volna oldani kicsit a hangulatot, hogy esetleg lazulj te is.

Ahogy írták előttem, itt szintén emberek vannak, akikkel bárhol összefuthatsz. Igen, elengedjük magunkat, (bár én élőben is a frankót mondom) mert az élet alapvetően szép. Hacsak nem teszed szándékosan keserűvé.

Élőben ismerkedésnél is ezt reagáltad volna, amit fentebb idéztem tőled? :D

Ha vársz valamire, amit szeretnél hogy történjen veled, akkor ahhoz neked is adnod kell. Ha pedig adsz, akkor csakis azt add, amit te is kapni szeretnél. Hidd el, ez bevált recept, működik. :)

2015. dec. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!