Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék ismerkedni a való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni a való életben? 19/L

Figyelt kérdés

2015. dec. 28. 21:40
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

nem ismerkedek neten ismeretlenekkel nem fogjátok fel?

ne írjatok üzeneteket, nem azért lett feltéve a kérdés

ha még egy ismerkedős üzenet jön, bejátszom neki, hogy ismerkedek és képpel névvel fogom ide kirakni...

2015. dec. 29. 22:56
 32/37 anonim ***** válasza:
39%

Ilyen fapinaként megértem, hogy nehéz az élet. De ha jól nézel ki, akkor úgy is találsz magadhoz való se.gfejet, nyugi!


Próbálunk itt neked segíteni, te meg gyökerezel minket.

Bekapod te a ...

2015. dec. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Én nem írtam neked, de nem rohadtul mindegy? Nem nézed meg le se szarod, nem is kell válaszolni. Amúgy is tele van ez az oldal sok komplexusos idiótával akik nonstop próbálkoznak..


De ezek alapján te is olyan száraz és unalmas lehetsz, mint a könyveid...

2015. dec. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
amióta kiraktam a kérdést 30 nagyrészt zaklatós üzenetet kaptam...
2015. dec. 30. 15:19
 35/37 A kérdező kommentje:
többségük bunkó nyomorék stílusban íródott...
2015. dec. 30. 15:20
 36/37 anonim ***** válasza:
Tök mindegy milyen stilusban irodik, mert a normális üzeneteket else olvassátok, ez legalább kicsit felidegesittett. ÉS ne minket gyökerezz, mert te vagy az, hogy lány létedre nemtudod hol kell ismerkedni. Mondjuk az is lehet hogy enm vagy egy szépség akkor megértem, de akkor meg ne flegmáskodj itt azokkal akik megismernének.
2015. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
a gyökér az te vagy mert ez egy trollkérdés
2016. jan. 2. 14:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!