Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igazából van bármi értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazából van bármi értelme annak, hogy egy nem annyira jóképű pasi figyeljen az öltözködésére, jó cuccokat hordjon?

Figyelt kérdés

Mert kezdem úgy gondolni, hogy tök mindegy, magasság + jóképűség számít, akkor hordhat az ember akármit, akkor is bejön a nőknek, ha meg ezek nincsenek meg, akkor aztán lehet akármilyen ízléses is, le se szják.

Van akkor bármi értelme, hogy az ember pénzt költsön ilyesmire, vagy egyáltalán törődjön a megjelenésével?


2015. dec. 31. 16:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
elment egy rakás pénzem ruhára parfümre kondi bérletre kajára és ugyan úgy semmibe vettek a nők! csak ezzel vigasztalnak a nők hogy öltözz csinosan te nyomi
2015. dec. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van, egy időbe én is mindent megtettem, eljártam edzeni, izmosabb lettem, megdolgoztam a kockahasért minden másért is, aztán divatosan öltözködtem, nem a mostani lányos divat szerint, hanem normálisan, modern miegymás, sok ember véleményét kikértem és mondták h igen az a ruha jól áll.


De felesleges, ha nem vagy jóképű b**aszhatod.

2015. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én azok közé tartozom aki nem jóképű. De ha egy jó ruhákból összerakott szettben, mondjuk cipőnek egy matt fekete nike air force one-al beállítok egy helyre akkor azért mondják a lányok hogy jó a stílusom. És egyből alakul valami. Persze nem csak ez a lényeg, ha valaki bunkó, műveletlen és nem tud kommunikálni na meg szorong akkor mindegy milyen a ruha esély semmi.
2015. dec. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

Mellette személyiségre is érdemes lenne rágyúrni.


Amúgy nőktől függetlenül én szeretek normálisan és igényesen kinézni, mert önmagamnak akarok ezzel megfelelni, de lehet, én látom rosszul a dolgokat.

2015. dec. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
42%
én is ápolt igényesen öltözködöm nem arról van szó hogy csövesek lennénk ha nem hogy azt tanácsolták a nők hogy menjünk kondiba meg vegyünk márkás ruhákat ! inkább el prostiztam volna az árát....
2015. dec. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én azért törekszem erre,hogy jobban érezzem magam a bőrömben,nem a nők miatt adok magamra,de természetesen örülnék neki ha a lányok is felfigyelnének a változásra.
2015. dec. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%

nincs.


Az összes ilyen közhely hamis.


Azt mondják, hogyha lesz@od a nőket, akkor maguktól keresnek majd. Én már lassan 5 éve, hogy nem foglalkozom velük, de semmi jelét nem adják az érdeklődésnek.

2015. dec. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
Mutassatok már kèpet. Fogalmam sincs hogy mit értetek nem jóképű alatt.
2015. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Semmi értelme nincsen,ha nem vagy jóképű,onnantól teljesen mindegy mit viselsz,vagy mit csinálsz,esélyed sem lesz a nőknél...:/


24/F

2015. dec. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
Törődni a megjelenéseddel saját magad miatt kéne.
2015. dec. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!