Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 20+ egyedülálló nők, akik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20+ egyedülálló nők, akik a korábbi barátjukban csalódtak, hogyan hatott rájuk a rossz kapcsolat és milyen elvárásaitok lettek egy ideális férfivel szemben?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Akit az előző pasija átvert, megalázott, megcsalt, megvert, stb., az most is olyan pasit keres, aki átveri, megalázza, megcsalja, megveri, stb. A nők nem tanulnak a saját hibájukból.
2016. jan. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az elsőnek nem tudom, mi baja van, de nincs igaza. vagy legalábbis nem feltétlenül.

nekem is ért véget kapcsolatom hatalmas csalódással és mérhetetlen fájdalommal, emiatt óvatosabb, körültekintőbb lettem és magasabbra tettem a mércét.

2016. jan. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Nem is egy férfiban csalódtam már. És mindegyik csalódásom után magasabbra tettem a mércét. Egyébként nem megugorhatatlan, elvárás lett a reális önértékelés (volt dolgom túl beképzelt és túl alacsony önbecsülésű pasival is, egyik se jó), normál kereset, ahol nem én tartom el őt, illetve véletlen se mondja azt, hogy ingyenélő vagyok, mert az ő fizetése a többszöröse az enyémnek (megtörtént esetek), elvárásom hogy hasonlóan lássa a világot, mint én, hogy az alapvető értékeink egyezzenek, hogy ne akarjon patriarchális családot, hogy támogasson a céljaim elérésében, ne akarjon elnyomni, hogy itthon maradjon majd gyesen ő is, és hogy tapasztalt és nagyon jó legyen az ágyban, mert nem akarok tanítgatni és azt sem akarom még egyszer átélni, amikor a legutóbbi exem közölte, hogy meghoztam az önbizalmát és úgy gondolja, hogy nem szexelt még elég lánnyal.


Valójában minden egyes csalódás után csak magasabbra tettem a lécet. Nem is értem, itt miért tanácsolják az embereknek azt, hogy tegyék alacsonyabbra. Abból csak csalódás lesz. A magas lécet viszont aki meg tudja ugrani, azzal nagy az esély a boldog életre.

Igazából már nem vagyok egyedülálló, viszont gondoltam, érdekes lehet ez a tapasztalat. Eddig úgy tűnik, bevált :D

2016. jan. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A húszas éveimben járok, de mindig nyugodt természetű voltam. Esélyt adtam egy nem nyugodt természetű, bulizós, külsőség centrikus, velem egyidős fiúnak. Tanultam az esetből. Most egy nálam sokkal idősebb férfival ismerkedem. Értékrendben egyezünk. Tanulok, túrázok, sportolok, nem dohányzom, nem drogozom, kerülöm a nagyvárosi pörgést. Még egyszer nem adnék esélyt olyannak, aki nem így èl.
2016. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem is csaltak meg, bántottak meg és aláztak meg jópárszor. Sajnos ez rám úgy hatott hogy az én önértékelésem lett sokkal kisebb, mert úgy gondolom hogy nem vagyok elég és elég jó senkinek. Úgyhogy nálam a mérce lefelé megy. Viszont eléggé bizalmatlan és zárkózott lettem, amivel nem tudnak megbírkózni a pasik.
2016. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!