Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hány éves kor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány éves kor a legkevesebb ami beleférne egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Kicsit értelmetlen a kérdés, de megmagyarázom. 23 éves fiú vagyok és mit gondoltok mennyi az a minimum korhatár egy lánynál, ami beleférne egy párkapcsolatba velem. Persze később már változik ez, de most pl. egy 16-17 éves lány már fiatal hozzám? Nagyon más szemmel nézi a világot, mint egy 23 éves, vagy nincs nagy eltérés? Sajnos tetszenek az ilyen tini lányok, de 20 felett sajnos kevés ilyen kislányos lányt találok és ha találok is nekik általában van párjuk.

2016. jan. 2. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

14 éves. Amúgy mindenki más. Van olyan nő akinek 35-40 évesen is olyan mentalitása van mint egy 11 évesnek (kb. állandóan hisztizik, ha nem kap meg valamit) és van olyan lány aki 14 évesen érett.

Ezek persze nagyon ritka példák, de a szerelem szerintem épp ezért nem korfüggő.

2016. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Meglepődtem ezen a 14-en. Azt hittem már a 16 is kevés. Köszi a választ! :)
2016. jan. 2. 17:40
 3/11 anonim ***** válasza:
18 felett.
2016. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Hát ha 23 évesen 14 évessel kezd valaki akkor ott agyilag gondok vannak. Retardáltnak gondolnám az tuti.

A te esetedben azért legyen már 18.

2016. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A szociális "szabály" /2+7, azaz a minimum az életkorod fele, plusz hét év. A te esetedben ez azt jelenti, hogy 18-19 körüli lányokkal már kapcsolatba kezdhetsz.


Amúgy meg szerintem sem a kor számít, hanem az, hogy mennyire érett az illető.

2016. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor tényleg jól éreztem, hogy kevés a 16. 14 évessel semmiféleképpen nem kezdenék, őket még gyerekeknek gondolom.
2016. jan. 2. 18:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha 23 évesen itt tartasz, hogy gyakorin kérdezgeted jól gondolsz-e valamit akkor te sem sokkal önállóbb gondolkodású mint egy 16 éves.
2016. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ilyet szerintem nem kérdeztem :)
2016. jan. 2. 18:34
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan pontozzatok le de nálam nem lenne akadály ha egy lány 16 éves. És hogy miért? mert nem volt komoly kapcsolatom , olyan ami évekig tartana és én nem nősülni akarok meg nem gyereket hanem csak valakit akivel jól érzem magam.

Lehet ez 20 éves is vagy fiatalabb, ha megegyezünk akkor nálam nem számít.

Ráadásul sokan csak 20-22 évesnek néznek, egy 25 éves nőnek meg nem ez kell.

25F

2016. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én sem nézek ki 23-nak, szerintem max 20-nak és én sem nősülni akarok, csak nagyon jó lenne már valaki. Adtam egy zöldet, mert attól hogy mást gondolsz még nem rosszat. ;)
2016. jan. 12. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!