Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Belemenjek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok és még szinte sose volt barátnőm, mert félénk vagyok meg elég csúnya. Most ismerkedek egy 32 éves nővel, szerintem teljesen átlagos nálam jóval szebb. Tudom hogy szeretne tőlem valamit, viszont tudom róla hogy mindene az hogy gyereke legyen, és nagyon fél hogy kimegy az időből. Lehet csak a gyerek miatt szeretne engem? Ha igen belemenjek egy ilyen kapcsolatba?
2015. dec. 16. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ezt vele kéne tisztázni és nem velünk :) Ülj le vele, és kérdezd meg ezt tőle amit most tőlünk persze kicsit finomabb formában :) Fő az egyenes kommunikáció.


26F

2015. dec. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Valószínűleg tényleg csak pánikol, és gyereket akar. Szerintem nyugodtan belemehetsz, de ha te nem akarsz tőle gyereket, akkor tisztázd.
2015. dec. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha csak gyerekcsinálásra keres pasit, akkor jobb génekkel megáldottat is találna, nem gondolod?
2015. dec. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Előző: lehet, hogy nem feltétlenül kell a nő a "jobb génekkel megáldottaknak".
2015. dec. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

Ne csináld ember!

Elhiszem, hogy jól esne a társaság, de ne ilyen áron szerezd meg azt. Ő két dolgot lát benned: egy péniszt és egy pénztárcát, az előbbi megcsinálja neki a gyereket, az utóbbi meg majd eltartja a gyereket. Nem téged akar, te csak egy eszköz lennél neki a céljai elérésében, valószínűleg mihelyt találna egy jobbat nálad el is hagyna téged. Valószínűleg azért választott téged, mert jelen helyzetben te vagy az egyetlen általa elérhető férfi, aki, már elnézést, de elég hülye ahhoz, hogy belemenjen egy ilyen kapcsolatba és amint bejönne a képbe egy szebb és/vagy gazdagabb ürge, aki hajlandó lenne ellátni őt, téged csuklóból hajítana ki az életéből, ha pedig házasok vagytok, akkor a fél vagyonodat is magával vinné. Csak egy vicces kis adat így a végére: a hajléktalanok 75-80 százaléka férfi, ezen férfiak több, mint fele pedig olyan, hajdan kapcsolatban élő férfi volt, akit a nője kisemmizett.

Ezek tükrében mérlegelj légyszíves.

2015. dec. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Mintha irigyek lennétek, hogy egy csúnya fiú végre talán talál magának barátnőt.
2015. dec. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Valószínűleg azért választott téged, mert jelen helyzetben te vagy az egyetlen általa elérhető férfi"


Ez nem így van az esetek legnagyobb részében? Mindenkinél van szebb/jobb.


Honnan lehet eldönteni, hogy tényleg csak ezt látja a nő a kérdezőben?

2015. dec. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem furcsa, ha egy 32 éves nő gyereket szeretne.

Az más kérdés, hogy Tőled és a kapcsolattól mit vár.

Ha szeretne egy rendezett kapcsolatban élni veled, családot szeretne ahhoz Te is kellesz.

A másik véglet szerintem az amit írtak, de sajnos nem egyedi. Amikor a nőnek mindegy már ki, csak csináljon gyereket. Ez pedig nagy felelősség minden szempontból.

2015. dec. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én világéletemben a csúnyább pasikat céloztam meg, lehet, nála is csak erről van szó, mert így inkább biztonságban érzi magát és nem kell attól tartania, hogy majd elcsábítanak :-)
2015. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!