Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlag alatti külsővel milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag alatti külsővel milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

Próbáltam az internetet, de úgy tűnik nem ütöm meg azt a szintet, ami az elvárás. Amikor képcserére kerül a sor, eltűnnek, így ez kiesett, amúgy szimpatikus szoktam lenni általában. Szórakozóhelyen látom a lányok szemében, hogy a rangsorban kb. 3-4-ik vagyok, így ez sem egyszerű, bár talán egy kicsit jobb a helyzet. Inkább komoly kapcsolatot keresek, de nem feltétlen csak azt. Ötletek, amivel sikeresebb lehetek? Hova menjek ismerkedni?

(Légyszi fizetős lányokat ne írjatok)

22/f



2016. jan. 2. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi a gond a külsőddel, meg tudod fogalmazni?


Lehet hogy amennyiben ez kivitelezhető, célszerű lenne rajta változtatni.

2016. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az arcberendezésem nem valami ideál. Állítólag elmegy, de nem tudom. Van rajtam egy +10 kiló is, azt majd ledobom, hátha.
2016. jan. 2. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

"A fogyás az mindenképpen jó, a vékony srácokat szokták szeretni. Szolárium sem árt, fodrász, jó ruhák.

Ezzel TALÁN lesz esélyed, talán.."


jak, a mostani 0,1%os esélyét megnöveli 0,01%al kb.

2016. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem megfelelő a külsőd, akkor kár erőltetni.
2016. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó helyre jöttél :D itt úgyis minden férfi felszínesnek tartja a nőket (mindet)... normális választ nem fogsz kapni :)


(jó, tudom, az enyém se volt az. valakinek tuti tetszeni fogsz, nem egy "csúnyácska" férfi ismerősöm van csinos barátnő mellett. ne add fel)

2016. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az internetes ismerkedés nem azért van kilőve, mert előnytelen az arcberendezésed, hanem azért, mert egy átlagos nő több száz üzenetet kap még fénykép nélkül is.


Gyakorlatilag feltételezem, hogy ő hozzá el sem jut az, hogy te próbálkoznál. Ha meg mégis, úgyis lesz aki nálad jobban néz ki és így ismeretlenül úgyis a külső dönt.


A képcserés dolgot pedig én is átéltem. Na akikkel összefutottál, ők úgy gondolják, hogy jobbat érdemelnek. Ettől függetlenül én nem mondanék le a netes ismerkedésről.

2016. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Apró sikereim azért szoktak lenni, néha 1-1 mosoly, ilyenek, csak még béna vagyok továbbvinni ezeket. Megpróbálom akkor 10/10-re hozni a testem, a fejemmel nem tudok mit csinálni. A 0,1% esély azt jelenti, hogy 1000 próbálkozás után már lehet valami. :) Amúgy olyan 1/100-1/150-re tartom most magam élőben, akinél esélyem lehet. (Neten 0). Sajnos a külső kritikusan fontos, igen. Ez van.
2016. jan. 2. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!