Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Törődjek bele vagy van még rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törődjek bele vagy van még rá esély, hogy nincsenek együtt? 21/F

Figyelt kérdés

Karácsony előtt ismertem meg egy lányt, annyi volt az ismerettségem vele hogy a társaságunkban volt, és csocsóztam vele. Megtetszett. 24-én van a szülinapja, de ezt nem tudtam, írtam neki hogy ha előbb tudom akkor még ott meghívom egy italra. Aztán elutaztam, szilveszter után jöttem meg, de fontolgattam hogy el fogom hívni.

Erre tegnap látok meg egy videót amiben meg van jelölve (képekből összeállítva) a szilveszteri bulijukról, és ott smárolgat egy sráccal. Én őszintén megmondom csalódtam, semmi jel nem utalt rá hogy ilyen rịbanc lenne. Most csak kavargatott talán vele? Úgy néztek ki viszont mintha már együtt lennének. Így nem fogom elhívni.


2016. jan. 3. 13:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Egy igazi gyökér vagyok, ahogy ez itt is megmutatkozik. Hiába minden, ha legbelül ilyen vagyok és ezeket gondolom.
2016. jan. 3. 16:04
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon ébren aludtam ma éjjel, jópárszor felébredtem és az első gondolatom állandóan az volt önkéntelenül, hogy őket látom a képen, és rettentően szarul éreztem magam miatta. Szerintem egy pszichológus kellene nekem.
2016. jan. 3. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!