Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet, hogy az egyedüllétbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy az egyedüllétbe belebetegedtem?

Figyelt kérdés
Már hosszú ideje egyedül vagyok. Magánéletem gyakorlatilag nincsen. Közben állandóan hajtanom kell, mert kemény egyetemre járok, most a vizsgaidőszakba rengeteget kell tanulnom(annyi tananyag van, hogyha egyfolytában tanulok még az sem elég mindenre), úgy élek mint egy remete. Emellett kezdek egyre rosszabbul lenni, ég a gyomrom, túl sok nyál termelődik a számban, nehezen nyelek, roppant kellemetlen. Hiányzik egy társ az életemből, ezt már régóta érzem. Valószínűleg ha lenne mellettem egy lány, akkor nem lennének ilyen testi bajaim, vagy ha mégis,akkor is könnyebben birkóznék meg velük. 24/F

2016. jan. 3. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy a lelki gondok előbb-utóbb jelentkeznek testi tüneti formában. Nos, tudod fel kell kötnöd a gatyát. Az ilyen normálisabb férfiakra b asznak a nők. Szóval kicsit legyél tökösebb, lazább, én is ezen az úton haladok. Stratégiát kell váltani.
2016. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát a koliban én is összeettem minden szart. :D Lehet nálad is csak az a baj. Már ami a gyomorégést illeti.
2016. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem koliba lakom.

Meg egészségesen eszem. Direkt figyelem ,hogy semmi nehéz ételt vagy savasat ne egyek ami a gyomromnak árt.


Hát én nem vagyok egy töketlen típus, meg a külsőm is jó, csak baromi peches vagyok, meg mostanában semmi időm nincsen párkeresésre.

2016. jan. 3. 22:46
 4/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
Sportolni sportolsz? Mennyi vizet iszol naponta? Valamint vitamint sem árt szedni, főleg, ha ennyit tanulsz. Egyébként megértelek, én ettől sokkal kevesebb tanulástól is megkattanok.
2016. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!