Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belebetegedtem.2 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belebetegedtem.2 év után megint együtt, a kötelék sokkal erœsebb. Nem tudom elengedni?

Figyelt kérdés

A törtènetünk 3 ève kezdődött.Bulik, szex...semmi komoly.Körülbelül 4-5 hònapig, mikir elkezdtem irànta èrzelmeket tàplàlni.Sajnos nem lehetett csak az enyèm, fix kapcsolatban èlt...

1 èv utàn bejekentette, hogy terhes a baràtnője...Ekkor lezärtam minden köztünk lèvő kontaktot, külföldre mentem.

2 ève nem beszèltünk mikor megkeresett (2 hònappal ezelőtt).Azt hittem elmùltak az èrzèseim, de mist mègjobban szeretem.A kapcsolata nagyon rossz, azt mondja nem sok van màr nekik vissza.Napi szinten beszèlünk, egèsz nap rà gondolok, ès olyan velem, mint amilyennek lennie kell...

Én nagyon fèlek az èrzèsektől, hogy mègsrm tud elszakadni èn meg beleszeretek teljesen (ìgy is a 2 èv alatt 1 embert engedtem csak be) ès össze töri a szìvemet...

Mit gondoltok? Ha 2 èv utàn megkeresett, valòban ùgy èrezhet ahogy mondja?



#félelem #összetöri
2014. jún. 26. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
..nem. Felejtsd el... Szerintem neki te csak egy futó kaland vagy...gondolj bele egy-két éves gyereke van... éppen "válságban van a kapcsolata" és ezért megint megkeresett...
2014. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne felejtsd el a szereped egy ilyen kapcsolatban! Szerető vagy. Lehet hogy bizonyos értelemben te vagy neki az első, ezt aláírom,de alapvetően te a második leszel örökre! Egy ilyen kapcsolat a kötetlen szeretkezésről szól és semmi másról. Ne akarj többet mert pórul jársz! Később lehet te leszel a mostani barátnője helyében. Ne legyél hülye!
2014. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szopóroller
2014. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szopòroller:-)Ja, igaz...Nem szabad magam hülyìteni hagyni...
2014. jún. 26. 23:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugye ugye. A nőknek mindig az kell ami a másiké, csak tudnám miért.
2014. jún. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A szitu a következő: a kicsigyerekes nők zöme általában túl fáradt a szexhez, teljesen lefoglalják a gyerek körüli teendők. Apuka egyrészt nem kap szexet, másrészt nem az övé már a kizárólagos figyelem, mert ott a baba, így ő már csak másodlagos, nem babusgatják, nem dédelgetik, nem szeretgetik annyit, mint azelőtt. Általában ez a két dolog őrli fel a kisgyerekes családok életét.

A pasiban ezekben az ínséges időkben felrémlettek a régi szép idők, amikor veled kötetlenül szexelhetett, mikor nálad ő volt az első.... ezért keresett meg! Döntsd el, mi akarsz lenni, egy szerető, vagy egy olyan nő, akit pár év múlva ugyanezen okok miatt lecserél az ürge. Esetleg hagyod a fenébe!

2014. jún. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!
2014. jún. 28. 11:38
 8/8 anonim válasza:

Hagyd a fenébe,tapasztalatból mondom.

Èn már tanultam hasonló esetből és nem kellemes a csalódás.

Keseress egy olyat aki megbecsül és te vagy neki az első bármikor.

Sok sikert!! :) :)

2014. okt. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!