Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha én egy kevéssé vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én egy kevéssé vonzó külsejű, depressziós, beilleszkedési nehézségekkel élő, céltalan, reménytelen fiu vagyok, akkor hogyan létezik az, hogy voltak barátnőim meg kalandjaim is?

Figyelt kérdés

A SORREND fontos a felsorolásban...azért lettem depressziós, mert a rossz külső adottságaim miatt úgy álltak hozzám az emberek, ahogy...és ugye ez megnehezíti a beilleszkedést, a szociális tapasztalatszerzést, ami meg extra nehézségeket generál az élet többi területén.


26 vagyok, 21 évesen lett először nőm, akivel szexeltem is. Egy évig voltam vele...később lett egy másik cuki barátnőm is, vele fél évig voltam.


Meg jó néhány nőt megdugtam még, de ez nyilván csak azért sikerült, mert ráértem próbálkozni és mert Pesten kaptam egy lakást.


A kérdés azért fontos, mert tényleg nem tudom miért álltak velem össze ezek a nők, ha tényleg nincsen bennem semmi szerethető, még a külsőm sem!


2016. jan. 6. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy inkább csak te gondolod magadról ezt.
2016. jan. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Volt ilyen baratom. Amiota otthagyott mint egy darab sz.rt a depresszioja miatt-es engem is abba dontott, azota lelki serultekkel nem ismerkedek, mert a masikat is tonkreteszik.

21/N

2016. jan. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

én gondolom magamról ezt? :D


ember a nők kilométerekről kiszagolják a bajaimat és hanyatt-homlok menekülnek

2016. jan. 6. 09:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem olyan taszító a személyiséged, mint mondjuk nekem, meg lehet többet is próbálkoztál már, jobban kommunikálsz...
2016. jan. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok :D Sajnos ez van...
2016. jan. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hasonló a hasonlót vonzza és nekik is volt valami "defektjük". Vagy előhoztad belőlük az anyai ösztönt és próbáltak "megmenteni".
2016. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszabb így leírva kérdező,amit mondasz,mint ami a valóság :D


De ha mégis abból kell kiindulni,amit leírtál,akkor elég csak kimenni az utcára és látni, hogy mennyi nálad/nálunk rosszabb,szerencsétlenebb sorsú embernek is van párja, meg élete.


Nemcsak ezen múlik :) szerintem örülj, hogy vannak tapasztalataid!

2016. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
érdekes modon más kérdéseimnél meg azt kapom, hogy halálra vagyok itélve meg teljesen esélytelen, sőt közveszélyes és önveszélyes vagyok
2016. jan. 6. 12:28
 9/10 anonim ***** válasza:

:) Mert érdekesebb vagy, mint a veled egyidős felszínes, fogyasztói társadalom majmai, akikkel dunát lehetne rekeszteni.

És nagyon sok csaj berzenkedik a "szépfiúktól", inkább a karakteres férfiakat keresik, ezek átalában nem a legrondább és legbutább lányok.

2016. jan. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

MIVAN? :D


én életemben nem voltam még átlag feletti szépségü nővel...


átlagossal is alig-alig


és hol vagyok én férfi? Csuszó mászó vagyok, sehova sem halad az életem, csak élek márol holnapra

2016. jan. 6. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!