Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy viselkedtek azzal a fiúval, aki kimondva vagy hallgatólagosan (azaz tudta, hogy tetszik nektek, de átnézett rajtatok) visszautasított titeket?

Figyelt kérdés

2016. jan. 6. 18:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hacsak tehetem, elkerülöm.
2016. febr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%

"Amúgy ilyenkor eszembe szokott jutni, amit már páran mondtak nekem, hogy akinek én nem kellek, az vagy vak, vagy bu zi.Hát, eszerint viselkedem..."



tehát ha én ffi-ként nem kellek egy adott nőnek akkor a nő leszbi, és/vagy vak?

2016. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én is igyekszem kerülni. Az embert ilyenkor csak sérti vagy megbántja az illető jelenléte, nálam inkább az utobbi. nem veszek tudomást róla.
2016. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hát én igyekszem elkerülni, nem ránézni. Mintha ott se lenne.

Szerinted mi lenne az elvárható viselkedés ezekután?

Ha muszáj beszélgetnem vele, akkor röviden és tömören intézem minél kevesebb időt pazarolva.

2016. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Beszélgetünk néha barátilag, hogy kivel mi a helyzet. Nem vettem magama, tudom, hogy kedvel mint embert, a vonzalmat meg nem lehet senkiből kierőltetni.
2016. máj. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"tehát ha én ffi-ként nem kellek egy adott nőnek akkor a nő leszbi, és/vagy vak?"


Nyilván nem, de ha képes vagy így gondolni rá, akkor esetleg elkerülheted, hogy az önértékeléseden akkora csorba essen, hogy a következőben már amiatt nem tudsz közeledni a nőkhöz. Van akinek segít túllépni a csalódáson, akkor miért ne gondolhatná ezt?

2016. aug. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
végül is...
2016. aug. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát ilyen egyszer volt. Akkor nem volt kellemes, nagyon tetszett a srác, ( nem adtam nyíltan nem közöltem vele, de tuti, hogy észrevette, amúgy nem is beszéltünk kb). Majd kiderült, hogy összejött mással.

Onnantól kerültem és nem "küldtem jeleket", de pl megmaradt bennem, hogy ekkor mégis észrevettem, ahogy hátrafordul és épp engem nézett...


Ki érti ezeket...

Azóta maúgy sokkal óvatosabb vagyok, és nem olvadozok senkitől. ( Pedig ez már régen volt)

2018. febr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!