Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Hogyan fejezheti ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan fejezheti ki tetszését egy lány?

Figyelt kérdés
Tehát, mennyi ideig és HOGYAN jelezhet? Mikor kell abbahagyni, ha sem pozitív, sem negatív reakciót nem kap?

2015. dec. 25. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk, ha az ölembe ül, az már egyértelmű jel. :P Meg, ha a szájával nem csak cumizni tud, hanem meg meri kérdezni, hogy "az eseted vagyok?"
2015. dec. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha sem pozitív, sem negatív reakciót nem kapsz, akkor valószínűleg fogalma sincs a srácnak, hogy tetszik neked, tehát tovább kell "jelezni", vagy még inkább egyértelműen megmondani neki.
2015. dec. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Mivel a lányok, nők is nagyon sokan csak szórakozásból teszik, és sokszor nem is egyértelműen így a legegyszerűbb és leggyorsabb és legfélreérthetetlenebb megoldás, ha odamész hozzá és szóba elegyedsz vele.
2015. dec. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtobb ferfi vak eszrevenni ezeket a jelzeseket es fogalmuk sincs rola,hogy te probalkozol nala. A legjobb,legbiztosabb es legegyszerubb modja ha felveszed vele a kapcsolatot kommunikacio formajaban is. Sajnos nekem is volt olyan,hogy nem vettem eszre annak a lanynak a jelzeseit akiert en is oda voltam...Hidd el,beszelj vele!
2015. dec. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

+1 a többire! Mi a szóból értünk! A metakommunikáció félreérthető, csalóka lehet! Inkább legyél egyértelmű és mondd meg neki, mi a helyzet!


24/F

2015. dec. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pl csóválja a farkam.
2015. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es : nem vagyunk vakok észrevenni,csak képtelenek vagyunk sokszor értelmezni a nöket. Amit egyértelmű jelzésnek gondoltam, sokszor lett félreértés alapja,volt már bajom belőle.


Kérdező : ne jelezgess, kérdezz rá.

2015. dec. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!