Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Királyfi fehér lovon? A húgomnak érdekes elképzelése van az ideális partnerről.

Figyelt kérdés
A jelenlegi párját otthagyta. Elképzelése szerint az ideális partnere: Van munkája, nem iszik(semmi alkoholt), nem agresszív, hűséges, nem szerencsejáték ill.drogfüggő, ne dohányozzon,jól nézzen ki, és jó legyen a szerelmi életük is. Ezek aminek minimum meg kell felelni. Reális szerintetek?
2016. jan. 7. 20:06
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
90%

Ha van 3 gyerek, még jobban megértem, hogy csak rendezett, komoly férfival szeretne összejönni.

25/F

2016. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
81%

Hát ezek úgy egy jó kapcsolat alapvető kellékei. Jó persze attól is függ hogy a húgod mennyire néz ki jól, meg hogy mi számít neki jóképűnek.

Igaz én az alkoholt meg a cigit is abszolút tolerálom, amíg nincs láncdohányos függő vagy alkoholista szintjén.

Persze hogy reális, másféle kapcsolatba nem is éri meg kezdeni, csak minimum egy ilyenbe.


De ezen kívül is van még szerintem egy csomó dolog. Pl érdeklődésük meg személyiségük mennyire passzol össze. Mert egész egyszerűen vannak embertípusok akik nehezen tűrik meg egymást. Szóval mondhatni ezek az elvárások még csak nem is világméretűek.

2016. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
94%

Na, akkor járjuk körbe egy kicsit:

Van munkája - 36 éves anyukáról van szó, teljesen jogos, hogy olyan partnert szeretne, aki dolgozik

nem iszik(semmi alkoholt) - Nem ismerem a tesódat, de nagy a gyanúm, hogy meggyűlt a baja az alkohollal, és aki egyszer megégette magát olyan emberrel, akit az alkohol tett problémássá, az hajlamos a zéró toleranciára ilyen téren, főleg, ha gyereke is van.

nem agresszív - Aki elnézi a párjától az agressziót, az hülye.

hűséges - Ez mindenkinek fontos szerintem, életkortól függetlenül.

nem szerencsejáték-függő - hasonló, amit az alkoholnál írtam

nem drogfüggő - Ép eszű embernek ez is fontos, különösen gyerek mellett.

ne dohányozzon - Feltételezem, hogy a tesód nem dohányzik, és mint anya, dohányfüstmentes otthonban szeretne gyereket nevelni. Aztán lehetnek egyéb problémák is, amik miatt kizáró tényező lehet, pl. légúti betegségek vagy olyan egyéb irritáció, amit a dohányos közeg okoz. Ez nálam is kizáró tényező, és nem érdekel, hány ember dohányzik, ebben nem kötök kompromisszumot.

jól nézzen ki - lefordítom, mert ezt az emberek nem szokták érteni: neki tetsző legyen, ez pedig ízlésfüggő dolog, ezt ő tudja, milyen emberek tetszenek neki

jó legyen a szerelmi életük is - ha számára a párkapcsolat nem gazdasági közösséget jelent kizárólag, hanem érzelmi kapcsolatot és szexet is, akkor ez egy normális igény

2016. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
80%
Valóban nem olyan marahanagy igények, bár az a ne igyon semmi alkoholt már kicsit sok. Lehet én vagyok alkoholista, de olyat nem tudnék elképzelni, hogy innentől soha többé ne igyak. Igaz még fiatal vagyok, de azért egy szülinapon, vagy hasonló összejövetelen haverokkal berúgni nem egy eget rengető dolog. Az persze megint más, ha valaki már csak úgy otthon is iszik. És itt nem egy-két sörre gondoltam.
2016. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
37%
Ebben nincs semmi extra elvárás. Mondjuk, ha mindennek megfelel, de épp leépítették a cégtől, akkor kivágja? :D
2016. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
86%

Ezek a legalapabb dolgok.

Egyedül a "jól nézzen ki" feltételt egészíteném ki azzal, hogy tetszen neki.


Én 45 vagyok, de még véletlenül sem ismerkednék munkakerülő, alkesz, drogos, szerencsejáték függő, agresszív, megcsalós férfivel. Mi köze az életkornak ahhoz, hogy valaki nem akar a fenti paraméterekkel rendelkező férfit maga mellé? A megfelelő szerelmi élet is alap egy kapcsolatban.

2016. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
59%
Reális.
2016. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem teljesen reális elvárások abban az esetben, ha ő is teljesíti ezeket. Nem hiszem, hogy nagyon elrugaszkodottak lennének. Miért, legyen inkább együtt vkivel csak azért, mert gyerekei vannak, tyűha, akit bottal sem piszkálna meg más esetben, meg aki iszik és veri? Pont ezért van ennyi borzalmas kapcsolat meg kapcsolaton belüli bántalmazás, mert a nők nagy része kb. mindenkivel leállna, ha beijed, csak hogy legyen mellette vki. Sztem inkább legyenek igényei, és maradjon egyedül, ha nem találkozik olyannal, aki megfelel nekik.


Persze az megint más kérdés, hogyha olyanokat írt volna, hogy keressen min. nettó 700-at, legyen sportkocsija, tartson el és mellette még főzzön is, arra azt mondtam volna, hogy az már tényleg túl sok.

2016. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem, hogy 700 ezer nettó, budai villa, 3 autó, luxus nyaralás lesz az elvárt szint, de a kérdésben szereplők csak a beugró szint.

Talán a semmi alkohol a túlzás, de valószínűleg a tesódnak volt már dolga alkoholistával, és ezért a 0 tolerancia.

2016. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
36%

Reálisok az elvárásai,de ha talál ilyet akkor ő mit tud nyujtani?

Kezdésből 3 gyereket?? Kössz kihagyom.:D

Meg a pasik többsége sem örülne.

Ennyi idősen hogy összeszedjen valakit ahhoz nagyon jól kell konéznie hogy elfogadják a kölköket.

2016. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!