Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek olyan pszichológusok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan pszichológusok, akik kifejezetten a "lúzerekre" szakosodtak, azokra, akik kései szüzek, és semmi esélyük egy lánynál sem?

Figyelt kérdés

2016. jan. 10. 15:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Erre nem kell külön szakosodni, a legtöbb problémát ugyanúgy kell kezelni a pszichoterápia során. Mindenesetre én tudok olyan férfiról, aki ilyen problémával jár pszichológushoz.
2016. febr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
4es ez hulyeseg, sikeres embereknek is van pszichologusa. Sot, minel felelosegteljesebb melot vegez valaki, annal biztosabb, hogy van pszichologusa. Mint ahogy az osszes allamvezetonek is.
2016. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen sarlatánok, igen. Átverés az egész.
2016. febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én biztos vagyok hogy nincs olyan pszichológus aki ne rohanna visszaadni a diplomáját a velem való találkozás után.
2016. febr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#14 Akkor nem voltál még egynél sem, ebből látszik. Én is ezt hittem, de semmilyen hatást nem váltottam ki belőle bármit mondtam neki. Igaz segíteni sem volt képes semmiben, mert aki ronda, azon nyilván nem tudnak.
2016. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#15 vagy csak az én agyam nem fogadja be azt a tüménytelen mennyiségű bullshitet amit a pszichológusok nyomnak. ezek bölcsészek, ember...
2016. febr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Fuu de buta ember lehet, aki ezt a kérdést feltette.De biztosan egy 17 de legalabbis tini cicansdragos ecsetes fiúcska írhatta ki mert ilyet egy FÉRFI nem kérdez..lúzer
2016. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#16 Az enyém se fogadta be mert nem volt mit. Viszont nem lepődnek meg semmin... voltak teljesen kattant arcok is a váróban, azokhoz képest teljesen normálisnak éreztem magamat. Igaz én a helyzetem elfogadásával kerestem egy neves szakembert, hogy segítsen elfogadni hogy sosem lesz kapcsolatom mert ocsmány és alacsony vagyok.

De ahogy mondtam, nem sikerült segítenie, kénytelen voltam magamnak megoldani ezt is.

2016. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18 te a 29 éves alacsonyocsmány vagy, vagy az újonnan feltűnt 34 éves alacsonyocsmány?
2016. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#19 Az utóbbi.
2016. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!