Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, Szakítás után mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Szakítás után mennyi idővel egészséges ismerkedni?

Figyelt kérdés
mert most úgy érzem nem vagyok önmagam. Itteni lányoknak, hogy ment?
2016. jan. 10. 15:13
 1/4 Költőnő? ***** válasza:
100%
Szerintem ez mindenkinél más. Akkor érdemes újra úgy ismerkedni, ha már lezártad az előzőt. Nem haragszol rá, stb.
2016. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem változó volt.

Volt olyan kapcsolatom, ami már csak "papíron" működött, valójában már fél éve nem nyúlt hozzám a pasi, és sem fizikai sem érzelmi téren nem volt közünk egymáshoz. Csak hát fiatal voltam, nehezen léptem ki a kapcsolatból. Akkor elég gyorsan lett utána más, hiszen már én rég meggyászoltam a kapcsolatot a szakítás előtt, az már csak következmény volt.

Máskor meg azért beletelt fél évbe, mire elkezdtem más után nézni, ez sem valami hosszú idő, de nem is voltak valami mély, igazi kapcsolatok azok.


A mostani párommal más a helyzet, el sem tudom képzelni, hogy mi szakítsunk, de ha mégis így lenne, biztos, hogy hosszabb időre lenne szükségem egyedül. Kb. talán egy év, de talán több is.

2016. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor akar. Nàlam vàltozó volt. Volt amikor szakítàs utàn 2 évig egyedül voltam, és olyan is, hogy pàr nappal később màr megismertem valaki màst. Attòl függ mennyire viselt meg a szakítàs.
2016. jan. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

amennyi idő után a neked a legjobb!

minden ember más és egyedi, ettől olyan szép az élet :)

ha úgy érzed hogy ma megismernél valakit, hajrá

de ha nem akkor várd meg még eljön az idő

Ha nem vagy önmagad, akkor várj! mindenkinek más-más idő kell hogy túl lépjen valakin

nincs olyan hogy "mennyi idő"

ne próbálj bele tartozni az átlagba azzal hogy másokhoz méred magad!

Nekem volt olyan hogy szakítás után, 1 nappal már mással voltam, de olyan is volt hogy fál évig nem találtam önmagam!

nagyon sok mindentől függ, de főleg TŐLED!

2016. jan. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!