Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket nem zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket nem zavar, ha a barátotok facebook-on nálatok sokkal jobb csajokat jelöl be?

Figyelt kérdés
Én szét tudnék robbanni...
2015. febr. 10. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt jelöl be akit akar, miért zavarna ha éppen egy jó csaj akit bejelöl?
2015. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mondjuk ha ismeretlen, akkor miért jelöli be?
2015. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert semmi esélye náluk. :D
2015. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem

nekem is vannak jobb pasik bejelölve

2015. febr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Olyat akit állítólag nem ismer.

Megkérdeztem ki az. Még azt is letagadta, hogy ismerősök. Mert ő nem jelölte be. És vissza se. Akkor biztos a földönkívüliek voltak.

2015. febr. 10. 21:25
 6/10 A kérdező kommentje:
Engem is csak azóta zavar, amióta voltak gyanús dolgai. Engem is szoktak ismeretlenek jelölgetni, üzenetet küldenek, de ezeket mindig elmesélem neki. Ő meg csak tagad... :(
2015. febr. 10. 21:26
 7/10 anonim ***** válasza:
engem is zavar de kur*vara,minek jeloli be?mas tetszik neki?mast akar?akkor en mire kellek?miert nem hagy el?
2015. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
de látod, nem a FB a hibás, hanem a barátod viselkedése. beszélj vele erről.
2015. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Soha nem látom, kiket jelöl be, vagy kikkel ismerősök. Nem is figyelem. De mivel az önbizalmam eléggé a helyén van, az sem ingat meg, hogy szépségkirálynők is vannak valószínűleg az ismerős listáján, hisz egy korábbi menyasszonya világversenyen is járt kint. Nekem is vannak nagyon jó pasi ismerőseim (bár a párommal sem nagyon lehet ijesztgetni...), de magamból kiindulva én sem akarok tőlük semmit, és nálam alapvető dolog a bizalom egy kapcsolatban. Amennyiben ez meginog, onnantól számomra véget is ér a kapcsolat. Viszont ha egy kapcsolat olyan gyenge, hogy egy FB ismerősnek jelölés, vagy visszaigazolás meg tudja ingatni, ott már az alapokkal óriási gond van. Illetve a felek (de főként a bizalmatlan fél) önbizalmával.
2015. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát igen. Önbizalom szempontjából nem vagyok a helyzet magaslatán...

:(

2015. febr. 11. 02:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!