Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az így gondolkodó fiúk előrelá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az így gondolkodó fiúk előrelátóak is, vagy csak a sajnáltatás szól belőlük?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt az oldalon is, hogy megy a kommentharc a magukat sajnáltató, és a céltudatos, sikeres fiúk között. Egyvalamin viszont úgy érzem, nincs elég hangsúly, pedig ez lenne az egésznek a lényege.


Az előbbi kategória sokszor jelöl meg kifogásként olyan dolgokat, mint például a pénz, a nagy fallosz méret(??), kidolgozott test, feltűnést keltő autó, vagy a lekezelő, flegma viselkedés, népszerűség. Vannak még ilyenek, hogy öltözködés, stb., de ennek végképp semmi értelme, ma már 1-2ezer forintos leértékelt slim fit farmerben, és Hádában vett "párszázas ajánlat" ingben is meg lehet jelenni kulturáltan, nekem is vannak hasonló darabjaim (kb. olcsóbb mint egy Big Mac, csak azt jobb esetben nem teríted magadra munka előtt).

Tegyük fel, hogy az adott srác nyer a lottón, vagy megnövelteti a pompost, felfújja az izmait, vesz egy Szlovákiából hozatott használt BMW-t egy tévé áráért, stb. Ugyanúgy próbál ismerkedni, a személyisége ugyanaz marad, viszont így már ugye azok a lányok, akiknek ez a prioritás, rögtön szimpatikusabbnak fogják találni, közelednek hozzá, és igazából innen kezdődik az a része ad dolognak, amit nem értek.

Mi a jó ebben neki? Mivel ő maga is látja a különbséget az előtte/utána való ismerkedés között, egy lámának is nyilvánvaló, hogy az adott lány nem ŐT szereti, nem a személyiségét, hanem a pénzét/megnövelt lőcsét/testét/Szlovákiából hozatott használt BMW-jét. Ez mire jó? Én is vágyom a szeretetre, de képtelen lennék úgy gondolkodni, hogy "mindegy miért, csak szeressenek". Ezeknek a srácoknak tényleg mindegy? Én ezt kapcsolatnak sem tudnám nevezni, de egy ilyen kavarás közben nem érzik belül ugyanazt a hiányt? Az is lehet, hogy ők inkább a társadalmi elvárások miatt akarnának kapcsolatot, kell, hogy "együtt lássák őket valakivel", bizonyítva ezzel másoknak, hogy képesek erre. De nem ŐK képesek erre, hanem az előbb felsorolt dolgok. Nem éreznék becsapva magukat egy ilyen kapcsolatban? Vagy saját önigazolásukat keresik, hogy szerintük az összes nőnek ez a prioritás (nyilván nem!), és ha így már tudnak ismerkedni, akkor ezzel már helyreáll a belső békéjük? Komolyan nem értem.

Kiemelném az érzelmi részét a dolognak. Én is viszonylag alacsony fiú vagyok, nem valami sok pénzzel, jogsi, autó, és lassan 1 éve normális kapcsolat nélkül. Mégsem fordult meg a fejemben, hogy esetleg ez lenne a probléma, korábban több komoly kapcsolatom volt, és igen, volt magasabb lány is köztük. Érzem, hogy nem jó most egyedül, de soha nem tudnám így látni, hogy minden gondolatom akörül forogjon, hogy ha én most ájfónt veszek, meg Zarás farmerben megyek dolgozni akkor biztos többen szeretnek majd(??). Mégis rengetegen ilyesmiben látják a megoldást. Miért?

Ahhoz tudnám ezt hasonlítani, hogy az emberek elég lazán kezelik, hogy ha megnyernék a lottóötöst, mit kezdenének vele. Ha viszont tényleg megnyernék, nagyon kevesen tudnának felelősséggel bánni a hirtelen jött pénzzel, ugyanígy gondolom, hogy a lánnyal is kevesen tudnák éreztetni a nőiességét egy hasonló, hirtelen jött kapcsolatban. Csak náluk kb. a szociális készségek hiánya olyan mértékű, mintha a lottónál a szelvény hiányozna.


Tehát mindkét félnek rossz lenne egy ilyen kapcsolat: a fiúnak, mert igazából nem is kapna szeretetet, a lánynak pedig mert valószínűleg a társa nem véletlenül nem volt sikeres pénz/káró/izomzat/import BMW nélkül, tehát hiányoznak belőle bizonyos készségek egy kapcsolathoz, amik ezzel sem lennének meg. Egyik fél sem lenne kielégülve lelkileg, legfejlebb testileg. Akkor mire ez a nagy vágyakozás?



2016. jan. 13. 22:19
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
(Ha ez számít, 21 éves fiú vagyok.)
2016. jan. 13. 22:20
 2/21 anonim ***** válasza:
0%

Én nem úgy látom ahogy ők.

Lehet, elhiszik, akkor tényleg kellenének a nőknek pedig ugye csak a pénzük kellene nekik nem pedig ők. Ők csak a szükséges rosszak lennének akivel gyakran kell dugni, hogy legyenek drága cuccok.

Amúgy abban igazuk van, hogy jóval több puncit látnának, az pedig tudjuk, hogy fontos.

2016. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Nekem sose volt senkim. Igazából kezdek eljutni addig, hogy minden, hogy ki, csak legyen... kivéve, ha a pénzemért kellenék neki. Mondjuk hozzátenném, hogy számomra az autó az a férfiasság egyik kelléke, annak ellenére is, hogy még csak most csinálom a jogsit (22 vagyok). Azt remélem, hogy az majd sikerélményt, végső soron önbizalmat ad. Mondjuk nem zsír új BMW-t akarok, hanem egy Volvo 460-ast, mert számomra az az elegáns és menő autó. :D
2016. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
4%

21 évesen nem túl sok tapasztalatod van arról hogyan működnek a Nők....nem a lányok hanem a Nők.

Soha nem azt nézik,hogy miből milyen márkájú cuccod van és hány darab, csak azt nézik hogy ami van az jó legyen.

Nem érdekli őket milyen autód van, csak ne legyen csotrogány, nem érdekli őket hogy hol és mekkora lakásod van, de legyél önálló és önfenntartó, nem érdekli őket milyen farmerod van csak ne legyen szakadt és büdös.

Hitelesnek kell látszani és ennyi.

2016. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De az a fontos, hogy minél több "puncit lássanak", vagy pedig egy kiegyensúlyozott, harmonikus kapcsolatra vágynak? Az előbbihez még nagyjából meg is érteném, hogy ezekben látják az akadályt, de annyian szexelnek Volvok, meg BMW-k nélkül is, nekem komolytalan kapcsolatnál is inkább az számított, hogy jól érezze magát velem a másik, nem az hogy milyen kocsim van, vagy mennyire vagyok népszerű. Bár igaz, én nem "punci látásra" vágyom, és nem is volt belőle sok.
2016. jan. 13. 22:32
 6/21 A kérdező kommentje:

#4:


Alapvetően egyetértünk, viszont Te sem vagy túl tapasztalt, ami a szövegértést illeti. Nem az én nézeteimről beszéltem a leírás nagy részében, hanem másokéról.

2016. jan. 13. 22:34
 7/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, kifelejtetted a jóképűséget, pedig az elég komoly feltétel manapság, hogy csajod legyen, vagy nekem csajom legyen...
2016. jan. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2016. jan. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Elég komoly feltétel? A kérdésben az szerepel, hogy álomszerű. Én is megválaszoltam a kérdés férfiaknak szóló változatát, mégsem hasonlítanak rá a volt barátnőim, és bizonyára a következő sem fog :)

A kérdés pont arra irányul, hogy miért a külsődben látod az akadályt. Azt szeretnéd, hogy a külsődbe szeressenek bele? Vagy inkább a személyiségedbe? Ha csak szexelni akarsz, ez esetben igazad van, mert az instant "tollasbálhoz" tényleg elég komoly feltétel a jóképűség.

Amúgy követtem egy ideig a válaszokat, többnyire nem is ezeket a One Direction-típusú jóképűeket linkelték be a lányok.

2016. jan. 13. 22:45
 10/21 anonim ***** válasza:

"Ha csak szexelni akarsz, ez esetben igazad van, mert az instant "tollasbálhoz" tényleg elég komoly feltétel a jóképűség. "


Minden párkapcsolatban van szex, ebből következik, hogy a jóképűség mindig feltétel...

2016. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!