Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Van még hozzám hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Van még hozzám hasonlóan gondolkodó lány a világon? (27/F)

Figyelt kérdés

EZ MOST OLYAN ROSSZ EZ A GONDOLKOZÁS??


Én egy olyan lányt keresek, akit szeretgethetek, akit imádhatok, akit ölelgethetek, akit körberajonghatok, akit puszilgathatok, akinek napjában számtalanszor elmondhatom, mennyire szeretem és hogy mennyire fontos nekem, akiért minden tőlem telhetőt megtehetek, akire gondolhatok minden percben, akinek nézhetem a szemeit ahogyan ragyognak, akinek foghatom a kezét, akinek azt mondhatom, hogy mellette akarom leélni az életemet. Nagyon fontos nekem a társam a párkapcsolatban, és szeretek kettesben sétálni egy csöndes helyen kint a szabadban, legyen az egy tó, vagy park. De nagyon szeretek csak a tv előtt összebújva pihenni. Szeretek meglepetést szerezni, és örülni annak, hogy látom, hogy örömet szereztem. Meglepni egy gyertyafényes vacsorával, amelyet akár én készítettem el kisebb konyhai tudásommal. Nem dohányzom, nem iszom, dolgozok, és csak azt szeretném hogy találjak olyan lányt aki valóban azt szeretné hogy szeressék.


Ezidáig nem a megfelelő emberrel, és nem a megfelelő időben és helyen sikerült lennem.:(


2013. márc. 30. 16:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Nem rossz gondolkozás, de sok lány nem érzi magát plüssnyúlnak, hogy azt minden percben fojtogassák, szeretgessék meg a nyakán lógjanak. Olyat kell találnod, aki szereti, ha szeretgetik és nincsenek barátai, tehát minden szabadidejét veled töltheti.
2013. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:

bàrcsak az összes pasi ilyen lenne mint te

szerencsès lesz az a làny akit vàlasztasz :)

2013. márc. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
55%
jaa, ez igy nekem is kicsit sok lenne:S
2013. márc. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Ez a túlzott szeretet picit nyomasztó lenne nekem. Tényleg meglehet fojtani a másikat, ha valaki ennyire rajta csüng egész nap. Viszont biztos akad olyan lány, aki erre vágyik.
2013. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:

2! egyet értek

sajnos életemben nem találkoztam ilyennel, pedig jó lett volna ilyet találni N

2013. márc. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Ott lesz a hiba, amit írtál. A nő nem egy tárgy akit birtokolhatsz. Szerintem ez a hozzáállás azoknak a csajoknak jönnek be akik nem kaptak elég szülői szeretetet. (mint ahogy te sem)

A párkapcsolatban két önálló személyiség van, nem szolga és úr viszony. Ez amit írtál az elején aranyos tud lenni, majd tapadós, csirizes, papucsos.. Ez se nőbe se férfiba hosszútávon nem viselhető el.

2013. márc. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

Nem dolgozok-at olvastam :)


Van, többek között én, és szerencsémre a barátom is éppen ilyen.

Ismerkedj, leginkább hobbi oldalakon (pl. zene, könyv, stb.), ne bulikban, mert az ritkán eredményes. Sok sikert!

2013. márc. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

Na, azért a körberajongás, napjában számtalanszor elmondhatom sok lenne, börtönben érezném magam.


Barátommal imádjuk egymást, kettesben lenni, összebújni, sétálni órák hosszat, de nem fojtjuk meg egymást a szeretetünkkel.

2013. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
14%
2 vagyok nem értem miért írjàk hogy sok, meg egyàntalàn nem szülői szeretet hiànya egyszerűen a kérdező egy olyan pasi aki tényleg tud szeretni és nem csak a szexre megy mint a többi pasi.
2013. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 kolosszus22 ***** válasza:

Tudom ajánlani a volt barátnőmet, pont neked való, az azt szereti ha egy faszi mindig a seggében van és állandóan csak vele foglalkozik! ;)

26F

2013. márc. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!