Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gazdag, jóképű pasik/férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag, jóképű pasik/férfiak hol vannak pesten, ha az ember éjszaka szórakozni megy?

Figyelt kérdés

Unalmas már az elittárs, meg hasonló netes tartalmak.

Az életet élvezni kell, és élni, látni a másikat a maga valójában, érezni a Dolce & gabbana illatát, látni a rolexet(hogy nem véletlenül hamis-e), vagy látni hogy kinek mije van.

A neten ugye lehet vetíteni, de élőben már más tészta.

Szóval pesten merre induljon el éjszaka szórakozni az, aki ilyen emberekkel akar ismerkedni?



2016. jan. 14. 14:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Van egy elit kupleráj, ha gondolod megadom a címét, szerintem van munkaerő felvétel.
2016. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Még mielőtt valaki írná, több diplomával rendelkező, független, biztos anyagi háttérrel rendelkező vagyok, szóval csak hasonló kaliberű emberekkel akarok ismerkedni.
2016. jan. 14. 14:58
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Előbb vertem ki a farkam, lenyalogatnád róla a spermám.
2016. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Hehe, újabb provokatív kérdés, és tuti kamu.

De azért mondok egy dolgot: én hazai viszonylatban elég jómódú vagyok, valaki szerint gazdag.

Ennek ellenére nem fogod se a dolce illatát érezni, se a rolexet látni, mivel nem vagyok műmájer köcsög.


Elárulom, h azok közül akik gazdagok, sok emberen nem látni.

2016. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem értem hogy még a mai világban miért baj, ha valaki többdiplomás, és értelmiségi, esetleg vállalkozó pasikkal akar ismerkedni, hogy anyagi biztonságban éljen?

Az összes netes társkereső hasonló emberekkel van tele, azért is untam bele, azért kellene élőben ismerkedni, pl szórakozóhelyen.

2016. jan. 14. 15:06
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
pl. Symbol vagy White Angel, de más elitebb szórakozóhelyek VIP részén is biztosan találsz megfelelő partnert.
2016. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A kiemelt kérdések között találtam most, itt is azt kérdezik és tárgyalják, hogy a mai világban az ismerkedésnél a legfontosabb az anyagi biztonság, és mindenki ennek akar megfelelni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. jan. 14. 15:09
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a szórakozóhelyeket.

Csak ez a kettő van pesten, vagy van még más is?

2016. jan. 14. 15:10
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezekről hallottam csak, nem vagyok pesti. Neten keresgélj.
2016. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondtad, független, biztos anyagi háttérrel rendelkezel egyedül is. Akkor meg minek a csávó pénze? Amúgy meg ez inkább szerencse. Soha ne akarj komoly kapcsolatot olyannal, aki ilyen lepra helyekre jár 30x évesen, mikor már nem ezen kéne, hogy járjon az esze.


Én az olyan páromat, aki gazdag volt, egy rendezvényen ismertem meg, ahová ő üzlet miatt ment el. Ilyesmikre kellene járnod, nem klubokba.

2016. jan. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!