Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális hogy 20 visszautasítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy 20 visszautasítás után az ember már egyre kevesebb energiát hajlandó befektetni az újabb próbálkozásokba?

Figyelt kérdés
Végül pedig 40 visszautasítás körül feladja.

2016. jan. 15. 12:07
1 2
 1/13 Mcgalagony17 ***** válasza:

Teljesen normális szerintem.


22/N

2016. jan. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%

ott valami azért eléggé nem stimmel, ha 20 visszautasítást kaptál.

lehet lejjebb kéne adni az igényekből nem?

2016. jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

#2

Inkább magát kéne fejleszteni, nem?

2016. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem, egyáltalán nem normális.

A második húsz elutasítást már azért kapja, mert annyit se fektet bele, mint az elején, pedig az is kevés volt.

Erre mi a megoldás? Még kevesebbet nyújt a nőknek, kevesebbet ad bele.


Ha eddig kevés voltál, akkor esetleg rá kéne lépni a gázpedálra, így idővel összejöhet egy igen is.


Egyébként meg ki az a barom, aki azt számolgatja, hány nő utasította vissza?

Kik, hol, mikor, milyen körülmények között? Ráírtál pár csajra társkeresőn meg facebook-on?

2016. jan. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Az a nem normális hogy mindig ugyanúgy próbálkozol, de más eredményt vársz.
2016. jan. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Te odamész mindenkihez, és strigulázod, hogy ez hanyadik volt? Számomra visszatetsző, ha valakinek mindegy, ki csak legyen kapcsolata.
2016. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha negatív töltetet ad egy tapasztalatnak (amelyből tanulni tudna és ezáltal egyre jobbá válni), akkor normális.
2016. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sunshinedoll ***** válasza:
57%
Szerintem elég görcsösen nyomhatod, ha ennyire számolod, azért nem sikerül semmi, mert képtelen vagy spontán felszedni embereket, módszeresen mész rá mindenkire, az pedig sose jó.
2016. jan. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Normális. Én olyan 50 próbálkozás után untam bele a visszautasításba. Sokszor nem is a visszautasítással volt a gond, hanem ahogy azt csinálták. A végén már semmi kedvem nem volt az egészhez, olyan érzésem volt, hogy házhoz megyek a pofonért. Én odamentem hozzájuk normális, nem bunkó módon elhívtam randira őket. Erre megalázó mondatokat, helyzeteket kaptam cserébe. A francnak van kedve így ismerkedni a nőkkel. Nem olyan egyszerű beletörődni, de ha sikerült utána egyszerűbb lesz az életed. Egyedül a szexuális vággyal nem nagyon tud mit kezdeni az ember.
2016. jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
100ig azért illik kitartani.
2016. jan. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!