Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagy hibát vétettem? Szerintet...

Nagy hibát vétettem? Szerintetek mit csináljak? Nem tudom mitévő legyek.

Figyelt kérdés

Volt egy lány aki megtetszett de ezt még csirájában elfojtottam magamban. de mag úgy hozta a sors hogy az a lány ült mellém egyik órán. Ami azért furcsa mert világ életemben nem ült soha senki mellém. Velem meg nem is tudom mi történt... no a lényeg, hogy megsimogattam a pad alatt a combját, csak hogy érzékeltessem hogy érdeklődöm iránta. aztán a végén rosszul sült el a dolog, nevetség tárgya lettem.


Szerintetek ez visszataszító? nagy butaságot tetem? Írjak rá, beszéljem meg vele?


nem akarom hogy megint elkezdjenek pletykálni rólam, hogy én milyen egy perverz vagyok... mindig visszautasítottak meg lepasszoltak a lányok, csak egy kis gyengédségre vágyom hiszen én is ember vagyok nem robot :(


bocs a regényért


17/f



2014. okt. 16. 16:47
 1/4 anonim válasza:
100%
Elegge nagy marhaságot csinaltal az tény. Ne így ereztesd vele hogy tetszik neked. Én sem simogatom az osztalytarsaim combjat. Mindenkeppen beszeld meg vele!
2014. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, a közeledést nem így kell kezdeni. Kérj bocsánatot, mond meg neki h tetszik, csak olyan béna vagy h nem tudtad máshogy kifejezni.
2014. okt. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát,pajtás,ezt elcseszted! Most azt hiszi egy kanos kis perverz disznó vagy.
2014. okt. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot!
2015. ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!