Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik a tökéletes pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a tökéletes pasi? Vagy lejjebb kellene adnom az igényeimből?

Figyelt kérdés

Van elképzelésem, hogy milyen párt szeretnék de hasonlót sem találok. Az, hogy valaki okos legyen, sportos, humoros és nézzen ki egészen jól nagyon nagy elvárások?

20/L


2016. jan. 15. 23:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
42%
hát én nagyjából megfelelek ezeknek az elvárásoknak :D de úgy sem fogsz rám írni, mert interneten nem ismerkedsz gondolom :P de képet szívesen küldök, ha gondolod 23/f
2016. jan. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Eléggé nagy elvárások :)
2016. jan. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Az az igazából minden legyen egybe :)

Nem azt mondom lehetetlen,de ettől függetlenül szerintem az.

2016. jan. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Ezek egyáltalán nem nagy elvárások, mondhatni tök alap dolgok és egy rakás srác megfelel nekik.
2016. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Eugenikával hogy állsz? Neked jó lenne ha már kitermelnék a tökéletes embert.
2016. jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Itt vagyok Drága! :)

Ha dobsz egy képet,megmondom mennyire vagyok tökéletes :D


Nézz körül az uszodák közelében, ha elég jól nézel ki,foghatsz magadnak dr.vízilabdázót...

2016. jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
94%

Várod az álompasit, mint az összes többi korodbeli nő.

Létezik olyan férfi egyébként, aki magas, jóképű, okos, értelmes, sportos meg minden, csak az olyanra elég hamar lecsapnak a versenytársaid.


Te pedig választhatsz a helyes, bunkó, sötét tajparaszt, illetve a nem túl jóképű, okos, kedves, figyelmes férfiak közül. Tapasztalat szerint 30 alatt előbbit, 30 után utóbbit választják a nők.


Vannak akik még 30 után is várják az álompasit, ők valószínűleg egyedül maradnak.

2016. jan. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Nincs bajom a neten ismerkedéssel de még senkit nem találtam akiben megfogott volna valami.
2016. jan. 15. 23:32
 9/33 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok, ha van kedved akkor nyugodtan írj végül is egy próbát csak megér :)
2016. jan. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem nagy elvárások. Majd megtalálod a párod ne aggódj.
2016. jan. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!