Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi azt mondja, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi azt mondja, hogy a nőknek csak a külső és a pénz számít. Tudok egy ellenpéldát. Mit mondtok erre, mivel magyarázzátok?

Figyelt kérdés

Már egy ideje társkeresőzöm. Nem nagy sikerrel. Gondoltam nem vagyok jóképű, teljesen átlagos vagyok, s talán azok közzül sem a jobb. Nem keresem agyon magam, de megkeresem a magyar átlagot.

Tehát teljesen szürke vagyok. Eggyetlen szines dolog rajtam, hogy élőben nagyon vidám és vicces vagyok. De ez a képeken nem jött át.


Mindig valami sablonosat írtam a csajoknak, rövidet. Pl: Szia! Szimpatikus vagy, van kedved ismerkedni? Vagy valami ehhez hasonlót.

Mondanom sem kell, 100 -ból kb 20-30 vette a fáradtságot, hogy egyáltalán megnézze a profilomat. És kb 1-2 írt vissza.

Nemrég viszont elkezdtem normális, terjedelmesebb levelet írni. Teljesen személyre szabva. Láss csodát! 100-nól kb 80-n megnézik a profilomat, és 40-50 -en vissza is írnak.


Nen töltöttem fel új képet, nem tettem ki új érdeklődési kört. Tehát csak annyi a más, hogy jobb a levél, személyre szóló, és abból pozitívabb következtetést vonnak le rólam. Ami még nagyon feltűnt, hogy olyan nők is visszaírnak akik tényleg "bombázóak".

Lehet, hogy a nők nem csak a külsőre és a pénzre mennek?? :) Szerintem sokan nem.


2015. nov. 11. 10:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Háát, az első bemutatkozó leveled nem igazán kelti fel az érdeklődést :)


(am. sok sikert!)

2015. nov. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%

Hogy birsz ennyit gorcsolni a levelezessel?

"100-bol 40-50 visszair" Ezekkel mind beszelgetsz is?

Ez meg ha ugy is mutatod magad mintha erdekelned oket es szemelyre szabod az uzeneteket, akkor is nagyon felszines. Ez nem kepmutatas? Vagy nem vered at oket, hanem majd kivalasztod a legszimpatikusabbat?

2015. nov. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Aha, valahol azért elszomorító, /és sokat mondó/ hogy szerinted eredményt értél el. De komolyan, ez mi? Mindjárt lefosom a bokám, tényleg...
2015. nov. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

Hogy jön a nők pénzre hajlása ahhoz, hogy neked visszaírt valaki egy társkeresőn?


Gratulálok, kaptál egy pár levelet, azt már el is hiszed, hogy te vagy a király. Ettől most aztán megváltozik minden.

2015. nov. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

3#

Ezek arányszámok. :D

Közzel 20 lánynak írtam normálisabb levelet. Ebből kb 10-en visszaírtak. Néhánnyal közülük már nem beszélgetek. Volt hogy csak tőmondatokban válaszolt.... Nem volt sok közös téma... Én is elég ritkán tudok felmenni, mivel sokat dolgozom mostanában. Jelenleg kb 5 lánnyal beszélgetek, vagyis hát inkább levelezgetek, mert napi 2x3x tudok felmenni.


Nem gondolnám képmutatásnak. Majd ha randizni fogok valamelykkel, akkor utána nyilván nem folytatom a dolgot, de most csak ismerkedünk...

2015. nov. 11. 11:00
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Összekevered a szezont a fazonnal.Azt hittem kifogtál vmi bombázó csajt.Elég szomorú hogy még csak most döbbentél rá,hogy a "Hello,szia,van kedved ismerkedni ?" szöveg a leggázabb amit írni lehet,mert ezt írja mindenki,és ha nem viszel bele egy kis egyediséget,a kutya nem foglalkozik veled.
2015. nov. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
te hülye vagy... csak vissza írt mert nem akar bunkó lenni de nem jelenti azt hogy a nőd lesz ennyi.....
2015. nov. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7# csak most jöttem rá :)

8# nyilván nem akar bunkó lenni, de aki most nem akar, az régebben sem akart volna. Mégsem írtak ennyien vissza.


Pedig még azt sem írtam ki, hogy néha lottótni is szoktam. Hogy a hozományvadászok elkerüljenek. :D

2015. nov. 11. 11:24
 9/16 anonim ***** válasza:
figyelj, én is tudok pár ellen példát, de az még nem jelent semmit! azért mert van pár nő akinek kevésbé számít a pénzt az még nem jelenti azt, hogy a többség is így van vele. egy fecske nem csinál nyarat...
2015. nov. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%

Ugye? Ahogy a címet elolastam én is azt hitten, hogy na most lesz leleplezve hogy a 'nők a pénzre hajtanak' duma csupán férfijogi agymosás. Erre meg kiderül, hogy annak örül, hogy a levelei elhanyagolható részére választ is kap...Teszem hozzá, aki társkeresőn bárkitől azt kérdezi, hogy van e kedve ismerkedni, péklapátot érdemel. Szóval az a meglepő, hogy abban az időszakban, amíg ezzel a kifejezetten elmés dumával operáltál, nem tiltottak ki az oldalról a minimálisan elvárt IQ szint alulmúlása miatt.

Akkor szóljál ha az átlagfizuddal felszedted a 20-28 éves jócsajt. Sőt, esetedben már azt elismerem eredményként, ha sikerül egy második randit vírítanod vele.Addig meg ne égesd már magad ilyen hülyeségekkel mert ciki.

2015. nov. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!