Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek ilyen lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek ilyen lányok?

Figyelt kérdés
ez most megint egy újabb sírós kérdésnek fog tűnni, de miért ilyenek a nők? Miért nem képesek elmondani mit akarnak, miért hülyítik az embert? Miért könnyűvérűek sokan? Nem akarok általánosítani, de a lányok/nők többsége ilyen. Sőt ahogy "lejjebb megyek" életkorban egyre rosszabbak. Van még egyáltalán olyan lány, aki nem bulizik és issza le magát, aki szeret olvasni, moziba járni, aki szép, aranyos, MEGBÍZHATÓ, egyenes, aki értékeli, ha rendesen vele és nem az jön be nekik, ha valaki fszkalap, aki vevő a romantikára? Én sajnos amikor önmagamat adtam a jó fiút, az igazi önmagamat, akkor mindig csúnyán pofára ejtettek. Aztán szépen beálltam pawanak, majd rossz fiúnak, eljátszottam, hogy bunkó állat vagyok és hirtelen lett sikerem is, mégha legbelül pocsékul is éreztem magam. Volt barátnőm, de semelyiknek nem tudtam "átadni a lelkem" egy részét, amire már régóta vágyom. 21f
2016. jan. 17. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Vótmá.

2. Továbbra sem értem, mire jó "eljátszani" valamit. Belül ugyanúgy pocsékul érezted magad, akkor volt valami értelme?

2016. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vannak olyan lányok, amilyent itt leírtál, csak általában nehezebb őket észrevenni, nem tűnnek ki a tömegből, és nem nagyon szeretik magukra hívni a figyelmet.


Amugy van igazság abban amit írsz, tényleg egyre rosszabb a helyzet, de aki keres az talál.

2016. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vannak,hidd el. De azok a lányok nem arra fognak felfigyelni amit előadsz magadról jelenleg..Őket taszítani fogja ez a stílus.. Szóval a megoldás az,hogy önmagadat add,és várd meg azt a lányt aki ezért fog megszeretni..Azért,aki TE vagy.. 20/L
2016. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak, csak érdekes módon mind több éves komoly kapcsolatban van.
2016. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vannak, csak egyre kevesebben már. Azt én se értem, hogy mitől jó a bukóbb srác vagy akiről úgyis tudják, hogy a végén megbántja, de azt tudom, hogy még vannak olyan lányok, mint akit te is keresel. Igaza van az előttem szólónak, ők nem tűnnek ki a tömegből, nem olyan könnyű rájuk találni. Csak ne add fel!
2016. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen lányok,csak őket általában senki nem veszi észre,mert "csúnyácskák".Ha a külső a fontosabb,és kifogsz egy cicababát,akkor ne csodálkozz,hogy pofára esel.
2016. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2016. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. És nem vagyok kapcsolatban. És szép is vagyok. Mégis csak a gonosz srácok találnak meg.
2016. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen lány vagyok, a látszat ellenére. Általában a csendes és visszahúzódó lányok ilyenek, akiket nem vesz észre senki. Engem mindenki észrevesz, viszont a félénk srácok nem mernek közeledni, pedig az ő gondolkodásmódjuk áll hozzám igazán közel.
2016. jan. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!