Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Első vélemény?

Figyelt kérdés
Nektek szokott lenni első véleményetek tök idegen férfiakról akiket megláttok a buszon,vagy kávézóban vagy akárhol?Utcai elegáns stílusban öltözködök,tehát általában inget+színes nadrágot hordok.Lányok közül mondták már rám hogy jóképű vagyok,de szerintem inkább csak átlagos.De ugye ez szubjektív.Nektek mi lenne ezek alapján rólam az első véleményetek? 24/f

2016. jan. 18. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez szubjektív, és bocs de nekem egyáltalán nem tetszenek a színes nadrágok a pasikon, valahogy egyből a komolytalanság és a bu ziság jut eszembe
2016. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kép nélkül hogy mondjuk meg hogy helyes vagy e vagy sem? Vagy hogy jó a stílusod? Amit leírtál az nekem tetszik,kivéve a színes nadragot.Jobban szeretem a fekete/szurke/ sötét színt egy férfin
2016. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze van elso benyomas alapjan velemenyunk,mint nektek fiuknak is biztos;) Es igy csak leiras alapjan nehez nyilatkozni.De sztem jol all a pasiknak az ing.
2016. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Színes nadrág alatt a szürke,fekete és barna nadrágot értem :)
2016. jan. 18. 17:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Általában a kinézet annyira elég, hogy megállapítsam, hogy bejön-e valaki, vagy sem. Ezen túl nem igazán gondolkodom azon, hogy na vele most összejönnék, vele biztos, hogy nem, mert ezekhez azért sokkal több is kell. Fontos, hogy akit látok, az éppen telefonozik-e, miközben a barátaival beszélget, vagy olvas, tanul, végighallgatja a barátait, és millió más dolgot tudnék mondani még, de ezek mind-mind apróságok, maximum egy kis szimpátiát vagy ellenszenvet tudnak kelteni bennem ezek az első benyomások :)
2016. jan. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha színes alatt a sima szineket értetted akkor persze semmi gond, az ing is nagyon elegáns és szexis is lehet

2-es

2016. jan. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mivel imádom ha egy férfin ing van ezért valószínű hogy azonnal megtetszenél akárhogyan nézel ki. De az első benyomásom az lenne hogy elegáns vagy.
2016. jan. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A színes nadrág pl. minden csak nem elegáns. Elsősorban pl. nevetésges, röhejes, idétlen. És ezt nem sértésnek írom, hanem segítségnek. Ha komolynak akarsz tűnni akkor egyszerű fekete, szürke, barna, bézs nadrág vagy normális nem koptatott, nem szaggatott, nem trottyos farmer a megfelelő.
2016. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szoktam véleményt alkotni senkiről kivéve ha nagyon jól néz ki :D Amúgy csak kevés arcot jegyzek meg magamnak. Stílus alapján bejönnél, szeretem a sportosan elegáns stílust
2016. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Öltözet alapján senkiről nem lehet kijelenteni hogy jóképű, hiszen ahhoz pont a képét kéne látni. Ilyen öltözék amúgy lehet nagypapis és nagyon menő is.
2016. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!