Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A ronda/átlag alatti pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda/átlag alatti pasik ezt miért nem tudják felfogni végre? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Én magam is azt a tipikus senkinek sem kellő férfit testesítem meg (alacsony sovány alkat, előnytelen arc, kevés önbizalom), de nekem legalább van önkritikám, tisztában vagyok a lehetőségeimmel és nem kergetek vak reményeket. Tudom, hogy a nők mindig is a legtökéletesebb férfira vágytak (gének, pénz, stílus) és sikertelenség esetén csak egy kicsit adnak le az igényükből (jogosan, mert minden nő vonzó tud lenni valamilyen tekintetben, ellentétben a férfiakkal). Sokan nem képesek felfogni, hogy a szerelem azon kevés dolgok egyike, amely még ősi állati ösztönként él az emberekben (ellentétben mondjuk a tanulással, amelyben kellő szorgalommal bárki sikert tud elérni) és nem lehet semmilyen szabályozással beavatkozni ebbe a folyamatba. Ezért is tarom óriási hülyeségnek ezeket a PUA csajozási tippeket. Vagy vonzó vagy, vagy pedig megbuktál. Valahol ez a természetes szelekció talán hasznos is a jövőre nézve, mert az emberiségnek sem érdeke, hogy a következő generáció selejt/hibás/visszamaradott legyen.

2016. jan. 19. 00:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?


Alapvetően látok némi rációt abban, amit írtál, de azért nem minden tekintetben. Szerintem Neked nem egészséges önkritikád van, hanem túlzottan lebecsülöd magad.

2016. jan. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Annyiban értek egyet, hogy a PUA óriási bullshit.

Egyébként a te hozzáállásod is elég tré.

2016. jan. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Te is csak egy vagy, a sok begyepesedett agyú között.

Lököd itt a süketelést. Így ne is várd hogy lesz valaha is valakid.

2016. jan. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 LazyJones ***** válasza:
48%
Te nem csak genetikailag vagy selejtes, fejben is.
2016. jan. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem mi az értelme ennek a sajnálkozásnak. Én talán egy átlagos kinézetű lány vagyok, viszont sose úgy megyek az utcán, hogy a srácok külsejét bámulnám, nem is ez alapján ismerek meg új embereket. Szerintem ha szerelmes vagy, tényleg nem számít a külső, addig pedig még nem szeretsz meg valakit, érdemes felfogni, hogy a kinézet nem minden.
2016. jan. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Felteszed a kérdést, aztán leírásban bizonyítod, hogy te sem tudod felfogni... Gz.
2016. jan. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Még annyit tennék hozzá, hogy a PUA csak az ismerkedéshez ad segítséget, áthidalja az önbizalomhiányt, de az a baj hogy sok nulla ember is úgy indul neki hogy elolvas egy könyvet a csajozásról és egyből megy ismerkedni. Jólvan tegyük fel hogy felszed 1 csajt: de mivel tartja meg??!? (kisugárzás, normális életfelfogás, stílus, műveltség, családcentrikusság, másik fél iránti tisztelet, előítéletmentes viselkedés, intelligencia, kreativitás, talpraesetség, pozitív gondolkodás... ) ---> ezeket nem olvassuk ki egy könyvből hanem ezek vagyunk mi magunk!


Megfogalmazom jobban: azért szeret téged egy nő, aki vagy! Minden más esetben az adott nő nem ilyen férfit keres amilyen te vagy, mert nem így fogja fel a dolgokat! 50-50%

2016. jan. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Laczkó68 ***** válasza:
56%
Tudod hány,(külsőleg) hozzád hasonló fèrfi èl párkapcsolatban? Csak ők nem nyafogtak,hanem elfogadták őn- magukat,ès megtalálták a boldogságot.Talán nekik tovább tartott,nics is akkora repertoár,de hidd el, mindenkinek van esèlye,csak akarni ès bizni kell! Ès megtartani az önbecsülèst. Az önkritika hasznos dolog,de ne keverd össze az önsajnálattal.
2016. jan. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. Az, hogy valaki felfog valamit, meg az, hogy rendben is van a gondolattal, az nem ugyanaz. Ha levágják a lábad, azt is felfogod, de nem fogsz örülni neki.

2. Ha az ilyen géneknek ki kell halnia, te hogyan jöttél a világra?

2016. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is csunyának tartom magam, elsö 4 éves komolyabb kapcsolatom egy föiskolai gólyabálon indult, igen a lány matt részeg volt....különben nem iszik de gólya tábor, másnap józanul meglátott szakitott elözö este örök hüségemet kérte.... aztán estére jobban lett kihivott beszélgetni sétálni személyiségembe bele szeretett,nem mondom nagyon szép lány volt de azért elég jó kis csaj volt és odaadó az ágyban, magyarán lehet a csunya pasiknak is szerencséjük, ha nem csusznak le (ital drog gép szerencsejáték)
2016. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!