Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak átlagban kb hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak átlagban kb hány éves kortól kezdenek el tetszeni az izmosabb, magasabb, férfiasabb arcú férfiúk, a vékonyabb alacsonyabb vasalt körbenyírt hajú fiúk helyett?

Figyelt kérdés
Kb mikortól lennének inkább egy Randy Ortonnal egy Justin Biber helyett?
2016. jan. 19. 16:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%

Érdekes kérdés, azt hittem csak én megyek át ilyen változáson.

Eleinte a LÁNYOSABB (nem páwa meg mit tudom én milyen, szimplán a cukibb) fiúk tetszettek nekem is.

Most 24 vagyok és mostmár az izmosabb férfiak tetszenek. De azért túl kigyúrt ne legyen. Ez a Randy jó testű, de arcra annyira nem jön be. Csak hát attól, hogy nekem tetszik még nem biztos, hogy neki is tetszek én. :D Az ilyen típusú fiúk általában észre sem veszik a magamfajtát. :D Azon felül nehezen tudom elképzelni, hogy a kinézeten kívül a többi igényeimhez passzolnának (meg én az övékhez). :/ Amúgy most is szeretem a cuki fiúkat, csak nem tudom őket olyan komolyan venni.

2016. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát ezt szerintem nem lehet korhoz kötni.ez olyan, hogy kinek mi az ideálja.Nekem mindíg a fiatal fiúk tetszettek, nem a 40-es vagy annak látszó fazonok.
2016. jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nekem mindig a férfias, vagy inkább úgy fogalmazok: érett, felnőtt kinézetű férfiak tetszettek. Ez tizennégy éves koromban is így volt és harminc évesen is így van.

Suliban például rá se néztem férfiként a fiúkra, mind olyan kis kölyök volt, aztán pár év múlva öröm volt látni, hogy megemberesedtek.

2016. jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem pl. kb. 13 éves korig jöttek be ezek a kisfiúsabb arcú srácok, de akkor is a nálam min. 7-8 évvel idősebbek. Azóta meg csak a férfiasabbak. Mondjuk nekem a nagyon izmosak sosem jöttek be, inkább átlag vagy mackós :).
2016. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
26%

Eltaláltad az ízlésemet :) Randy Orton inkább mint Justin Bieber. Az én barátom is izmos, magas, mérnök jól keres :) úgyhogy mindenképpen az első külsőleg. Nekem körülbelül úgy 15,16 éves koromban kezdtek el tetszeni az izmos fiúk, mikor először találkoztam egy sráccal, aki nem vékony volt és volt már rajta izom :) És akár felemelte az asztalt, vagy csak odahozott két széket. Nem mintha a széket nem bírnám el. De fontos hogy egy srác tudjon akár fát vágni, vagy létrára másszon és falat fessen, attól függetlenül hogy mi az állása, vagy hogy keres. Mert a nő ugyan úgy jól keres. Nekem nagyon is számít, hogy izmos legyen :) Nem azért van úgy, hogy a nő a gyengébbik nem :) És nem szeretem azt sem, ha egy férfinek hosszabb haja van mint nekem. Attól kivagyok, ahogy azt sem, ha egy nőnek rövid a haja, szerintem a rövid hajú nők nem szépek. Rövid alatt a : tüsit, és a fülig érőt értem (nem a kleopátrás hajat) . Szerintem olyan vállig érőtől kezdődik a hosszú haj :) Nekem derékig érő van :), de ez lényegtelen. Szóval mindenképpen az első kinézet. Kicsit hosszúra nyúlt a véleményem :D :)


L/23

2016. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15, hány éves vagy, tíz?
2016. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
pff még jó hogy oda írtam a koromat :)
2016. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

# 17: Valóban odaírtad, de amit írtál, az olyan, mintha egy buta tinilány írta volna.

Egy éretten gondolkodó nőnek nem az izom, hanem mondjuk az intelligencia, az intellektus, a kedvesség és hasonló tulajdonságok az elsők.

2016. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
az is fontos igen, de hiába okos egy fiú van intelligenciája, ha nem tetszik. Ilyen barátaim is vannak. De a barátom akivel együtt vagyok ő intelligens, okos, diplomás és izmos is, de tud fát is vágni, vagy cserepeket pakolni, ami szintén fontos, ha ami tervbe is van véve házat szeretnénk építeni és nem minden pénzünket a munkásokra költeni vagy ha nem gázfűtéssel szeretnénk fűteni, hanem mondjuk kazánnal. Ilyenek miatt írtam, lehet hogy egy kicsit túl intenzív lett :) ezért tűnhetett úgy :)
2016. jan. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem már olyan 12 éves koromtól kezdve inkább Fabregas volt a líbling.Arcra most is nekem ő a bejövős *.*
2016. febr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!