Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mániája a fiatal lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mániája a fiatal lányok többségének, hogy a pasi, akivel ismerkedik, diplomás legyen?

Figyelt kérdés
Kinos, amikor felhozzák ezt a témát, egyszerűen nem merem nekik elmondani, hogy csak érettségim van. Miért ragaszkodnak ennyire ehhez a nők? Egy kapcsolatban nem az érzelmek számitanak elvileg?

2016. jan. 19. 20:00
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
42%

egyszerü egy diploma a lányok szemében 200e fizetés amiböl lehet shoppingolni.

aztán kulturáltabbak általában, sajnos a szakmunkásképzökbe ott vannak sokan akik csak iskolakötelezettség miatt mennek oda, diplomás ember inteligens és beszél legalább egy idegen nyelven... ha még eszembe jut irok de a pénz és igényesség a lényeg, különben az agrár diploma nem menö náluk

2016. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
83%
Miért mániája itt egyeseknek,hogy hülye kérdéseket tegyenek fel?
2016. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
87%

A kérdésedből nem az derül ki, hogy a nők számára feltétel a diploma, hanem az, hogy téged frusztrál, hogy neked nincs.


Egyébként a párom annak idején ezt egyszerűen megoldotta: "Mutatok neked valamit! Nézd azt a házat, az egész tetejét én csináltam!" Mondjuk őt nem frusztrálta ez a tény, imádta a szakmáját.

2016. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
67%
Nekem egy időben a szüleimnek volt ez a mániája, hogy a tesómmal a választottaink diplomások legyenek, aztán az anyai nagymamámnak meg az a mániája, hogy a választottaink vallásosak legyenek.
2016. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
67%
Az nem mánia hogy megkérdezik milyen végzettséged van, ez kíváncsiság. A diploma meg semmit nem jelent. Van aki gyárban dolgozik azzal is, van aki meg anélkül is több százezret keres havonta.
2016. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
17%
diploma= magas fizu ilyen téren nem kell félteni a nőket
2016. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
60%
Nem mindenkinek "mániája" ez.
2016. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
2%
Ha már nekik nincs szellemi kapacitásuk megszerezni, elárják a férfiaktól. Mellesleg honnan veszitek, h aki diplomás, az 200-at keres minimum? Ja, csak nem itthon.
2016. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
0%

Nem mániám, igaz nem is vagyok átlagos csaj

De igen, a sok r ibinél ez a fizut jelenti, csak 'udvariasan'

És amúgy is 5 nyelven tudok

2016. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
63%

Hát, érdekes jelenség... én is megfigyeltem már és általában ha kérdeznek annyit válaszolok, hogy az építőiparban dolgozok és ha nagyon-nagyon kérdezősködnek, akkor még elmondom, hogy házakat rajzolok... bár innen általában már könnyen kitalálják a végzettségemet.


Mellesleg akkor érné őket a meglepi, ha meglátnák a fizetésemet. Szerintem még egy átlagos buszsofőr is többet keres nálam.

2016. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!