Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálja velem ezt ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja velem ezt ez a lány? Találkozzak vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány, találkoztam vele csókolóztunk minden jónak tűnt, aztán akartam hogy találkozzunk erre azt mondta hogy nem ugyanazok az érzéseink és még nem szeretne pasit, mert 1-2 hónapja ért véget egy hosszú kapcsolata, aztán még mikor konkrétan rákérdeztem azt mondta hogy nem vagyok az esete. Barátként akar találkozni, de ugy hogy semmi csók és egyéb. Facebookon viszont rendszeresen beszélünk már korán reggel ír. Volt már ilyen lány az életemben aki barátként akart csak találkozni velem, de vele bunkó módon megszakítottam a kapcsolatot, amit utólag bánok, mert szóba sem áll velem. Nem tudom mit csináljak most, van esély rá hogy összejöjjek vele vagy nincs? Mert nem szeretném feleslegesen hitegetni magamat sem.

2016. jan. 19. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A csók után egyértelművé vált számára, hogy nem kellesz férfiként. Nem azt kapta, amitől "beizzana". Ha el tudod képzelni csak barátként, s elfogadni, hogy részéről ennyi, akkor jó. Ha érzelmeid vannak/lehetnek a jövőben, jobb hanyagolni, mert csak szenvedni fogsz.
2016. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem csak 1 csók volt, hanem többször is
2016. jan. 20. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar tőled többet. Én is mondtam már hasonló szöveget fiúnak, akivel nem szerettem volna öszejönni : nem szeretnék barátot. Az utána lévő indok, hogy miért nem más mindegy, csak az első a lényeg, hogy nem szeretne. Találsz majd jobb lányt. A barátság sosem szokott utána bejönni, mert az egyik fél mindig többet akar. :/
2016. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na ugye, férfiként is leesett. Csak tudok valamit.
2016. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!