Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya férfiként van egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya férfiként van egyáltalán értelme udvarolni nőknek?

Figyelt kérdés

10 éve csajozom, 15 éves korom óta. Nagyjából 500 nőnél próbálkoztam már be, gyakorlatilag 2-3 nő volt aki nem utasított el.


Van egyáltalán így értelme udvarolni, csajozni?


2016. jan. 24. 14:33
1 2
 11/13 anonim válasza:
Erre nem tudok mit lépni mert a kövér csúnya lányok sem szépek ügye? Tehát nem tudom elképzelni,hogy egy csúnya ember kinevet egy másik csúnya embert.(mert azt állítod magadról,hogy csúnya vagy) Nem lehet azért van ez mert nincs Bmw-d,három bankszámlád,egy villád a Rózsadombon úszómedencével az udvaron. Mert sajnos a mai nők 90%-ra ez jellemző. Előző voltam..
2016. jan. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%

Legjobb barátom velem egyidős, inkább csúnyának mondható arcra. Csak 168 cm, de míg tizennyolc évesen csak 48 kg volt és vékony, azóta kigyúrta magát és 74 kg-os éppen, elképesztően izmos, sportos, tényleg adoniszi alkatú. Emellé már szépen öltözködik, szép ruhákban jár. Régen csupasz volt az arca, most már van szakálla.

Ráadásul nagyon megjött az önbizalma, régen nem mert kezdeményezni, ma már igen.


4 év alatt 50 nővel szexelt! Miközben 18 évesen még szűz volt!


Szóval kérdező a külsődön is változtass egy kicsit. Oké, a magasságodon vagy az arcodon nem tudsz de pl gyúrj, legyen arcszőrzeted és legyenek jobb ruháid.

Az hogy legyél tökös és merj minél több lányt megszólítani, pedig alap dolog

2016. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Miért erzed magad csunyanak? Mert ennyien elutasitottak? 500novel probalkoztal 10000fős varosban vagy 100000fős varosban?

Az en tapasztalatom:

En sem vagyok jokepu pasi, es amig nem vettem meg az audit, nem kezdtem el jobb ruhakban jarni, ram sem figyeltek fel. Oszinten szolva a mai vilagban a penz a lenyeg. 1000nobol ha van 1 aki onmagadert szeret majd. a penz es a viselkedes nagyon lenyeges. Es amit a tobbike irtak h nem kell mindenkivel kikezdeni az is igaz.

2016. jan. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!