Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép estét Mindenkinek :] Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép estét Mindenkinek :] Egy 20 éves fiatalember vagyok. S íme a kérdésem: létezik szerintetek olyan leány, kinek elég lenne heti 1 találkozás, de akár egy egész napra (együtt)?

Figyelt kérdés
Heti több mint 70 órát dolgozom (remélem apeh-os nem olvassa =D),és emiatt nem marad energiám párkeresésre. Ha valaki-é lehetnék, arra lenne energiám, pontosabban: érte (= De nincs arra, hogy megtaláljam ezen valakit.Budapesten élek, és hiába vagyok sok ember szerint "rendes csávó" észrevehetetlen hímegyed vagyok =D Na meg nagyon sok a beképzelt nőszemély itt sajnos. Hozzájuk se lehet szólni.. segítséget kérek-mentesetek meg az egyedülléttől (mindenki véleményét elolvasom) előre is köszönök mindent-mindenkinek (=

2016. jan. 25. 22:56
1 2
 11/15 X0X ***** válasza:
A változtatás csak rajtad múlik....Ez csak kifogás hogy nem tudsz....Kezdd el!
2016. jan. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Koszonm szepen (:

(Igaz!)

2016. febr. 2. 06:25
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondjál le a szerelemről, szép dolog az, hát meg kell, ki kell próbálni, h ismerkedni kell, és majd ha ismerkedés közben kiderül, hogy valamiért nem vagytok jók, nem vagytok az igaziak egymásnak, akkor majd elválnak útjaitok, ozt cső. De szerintem ezért ne add fel, mindenkinek jár a szerelem. És lehet, hogy pont ezért eltilatanád magad álmaid hölgyétől, mert nem adod meg a lehetőséget, hogy elfogadja azt, hogy csak ritkán tudtok találkozni. Olyat mondtak:"Aki nem játszik, az nem is nyer" Így mondta valaki.
2016. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én ilyen lány vagyok.

És találtam egy pont ilyen srácot, és még senkivel nem volt olyan jó együttlenni, mint vele. Csakhogy ő, hozzád hasonlóan nem akar kilépni a konfort zónájából, és bár, mikor együtt vagyunk minden szép, amikor nincs velem, akkor lebeszéli magát mindenről, és nem tudunk előre jutni sehogysem. Közrejátszik a távolság is, de megoldható lenne, ha lenne akarata. Te mit tanácsolsz nekem? :)

2016. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nos, én sajnos nem vagyok a távkapcsolatok híve. Rappet is írtam róla. De én nem vagyok te. A kérdés feltétele óta van már párom.Jól kijövünk, heti 2-3 alkalommal találkozunk, de csak vasárnap tudunk együtt lenni hosszabb időre. Nem tudom milyen idős vagy(gondolom fiatal), de ajánlom, hogy szedd ráfele a fiúdat a talira, mert nélküled nem lesz semmire sem ereje.Minden fiúnak, a hölgy a motivációja. Mint egy hercegnő, aki nem "parancsol" nem lesz lovagja...
2016. febr. 25. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!