Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik azok a jellemzők a külsőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a jellemzők a külsőtökben, amik rontják az önbizalmatokat ismerkedéskor, vagy úgy általában a szociális életben?

Figyelt kérdés
Írtok nemet és kort is?
2016. jan. 28. 15:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Alacsonyság, kopaszodás, görbe hát, szőrös test, semmilyen színű szem, szőke haj... és még sorolhatnám.
2016. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Alacsony vagyok (172 centi "magas"), kifejezetten vékony és iszonyatosan kölyökképű, 26 vagyok és nagyon erős jóindulattal kinézek kb. 18-nak, ezért a nők kb nem vesznek férfiszámba.
2016. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Vékony vagyok (bár izmos, mert edzek, de ez ruhában nem látszik), és kölyökképű én is. 28 évesen letagadhatnék 10 évet én is, ezért mint az előző versenyzőt, a korombeliek nem vesznek férfiszámba.
2016. jan. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az orrom, és tervemben áll megműttetni még, pár 100 ezer hiányzik.

25/f

2016. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Alapvetően nagyon is van önbizalmam, elég szépnek tartom magamat, a visszajelzések is pozitívak szoktak lenni. Ettől függetlenül persze egy csomó hibám van, és ha elkezem őket felsorolni magamban, akkor néha csődtömegnek érzem magam.

Nem egészen külső, de picit selypítek, nem vészes, van aki észre sem veszi, van aki szerint cuki, de azért nem előny. Talán ez zavar a legjobban.

A másik az egyhe X lábak. Nem a formájukkal van a baj, állva nem látszik semmi, csak a járásomon látni, hogy túl befelé rakom a térdeim.

Még a pattanások, mitesszerek szoktak elkeseríteni, már szerencsére kijöttem a kamaszkorból, normális a bőröm, de ettől függetlenül nagyon megmaradt bennem, hogy nem szeretek alapozó és korrektor nélkül mutatkozni, és a legapróbb bőrhibákat is tragédiaként tudom megélni. Ha rossz helyen jön ki egy pattanás, az az életkedvemet is el tudja venni.

A szemüveget is utálom, szerencsére kontaktlencsét hordok, de ha valami miatt emberek előtt szemüvegben kell mutatkoznom(szinte soha nincs ilyen)akkor nullára csökken az önbizalmam.

Általában ez a három, aztán néha kitalálom, hogy épp nem tetszik egy-egy testrészem, de ezek átmenetiek szoktak lenni, igazán csak ezek zavarnak. 20l

2016. jan. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
# 13 Időpont tegnap 18:59 - Növessz szakállt, az most úgyis divat. Olvastam itt egy kérdés alatt egy hasonló cipőben járó felhasználó válaszát, hogy neki ezért van szakálla, mert egyébként sokkal fiatalabbnak néznék. Egy pasi játszhat ilyenekkel, egy nőnek még ez a lehetőség sincs, ha jóval fiatalabbnak néz ki a valós életkoránál. :-)
2016. jan. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
# 6 Időpont tegnap 16:01 - Ezt a válaszomat kicsit szeretném kiegészíteni. Nekem anno úgy tették tönkre a fogaimat, hogy fájni kezdtek, úgy néz ki, hogy roncsolták a fogzománcomat, és mindezidáig a fogorvosok csak a vállukat rángatták, de csak mostanában hallottam valakiről, aki az ilyen problémákat meg tudja oldani, szokott ilyen kezeléseket csinálni, sikerrel. Viszont a fogfájás tizenpár éves korom óta (általános iskolás korom második fele) olyan szinten megrontotta a mindennapjaimat, hogy képtelen voltam emiatt felszabadultan nevetni, mosolyogni, egy kis szellőtől is fájdalmaim voltak. Ez mindaddig ment, amíg meg nem jelent a boltokban a lila Elmex, ami nem olcsó kategóriás fogkrém, de az egyetlen, ami használata mellett ez a fájdalom alig észrevehetővé csökken, de nyilván ez nem végleges megoldás. Csakhogy közben elmentek azok az évek, amik az emberek életében az ismerkedésben a legaktívabb időszaknak számítanak, úgy, hogy ilyen fájdalmakkal éltem, és így nyilván kevésbé számítottam vonzónak.
2016. jan. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Sajnos rendes arcszőrzet sem jutott nekem :D Az államon tudtam csak növeszteni egy nagyjából elfogadható szakállat (na nem ilyen hegyesre pödört kecskeszakállat :D ), az arcom oldalán pl csak pár szál van, még egy normális körszakállhoz sincs elég szőr az arcomon.

Helyette van hosszú szempillám, amit a nők sokszor irigyelnek, csakhogy ettől még nem vagyok beljebb :D:D

Köszönöm, gének :D:D:D

2016. jan. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!