Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnyább fiúk tényleg 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyább fiúk tényleg 30 felett találják meg csak párjukat?

Figyelt kérdés

Sokat próbálkoztam mindig kudarc volt. Barátnőm alig volt társkeresőn sose volt sikerem. Viszont most hogy elmúltam 30 Több nő is próbálkozik nálam. Ismét felmentem társkeresőre és csoda de sok átlagos nő visszairt, pedig kicsi a jövedelmem. És bizony ismerkedni akarnak, levelezünk stb.

Lehet azért mert én is gyereket szeretnék és ketyeg az órájuk vagy már sokat csalódtak a helyes jó pasikba? Mi lehet az ok?


2016. jan. 28. 16:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
a pénzes pasik fiatal pipi kell nem 1 ki mustrált nő.
2016. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!